Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

2 nie bucz na daremno

3 pamiętaj aby w wolne długo spać i się rozciągać

4 czcij poduszkę i michę swoją

5jak ktoś cię zaczepia prychaj na niego jak nie przestanie rozerwij pazurami

6nie pożądaj włóczki bliźniego swego ani nie wchodź na tereny łowieckie jego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nocną porą ;)

 

Zebrec, dzisiaj (w sumie to już wczoraj) były jakieś problemy z pociągami do/z Warszawy, bo w Poznaniu pociągi jadące do/z stolicy były albo masakrycznie poopóźniane, a jakiś nawet odwołany :shock: gdzieś mi się obiło o uszy, że to przez strajk pracowników Kolei Mazowieckich ale ile w tym prawdy - nie wiem ;)

 

Dobra, napisałam część pracy zaliczeniowej, resztę skończę jutro i chyba czas udać się powoli w kierunku łóżka :D

Dobrej nocy wszystkim jeszcze obecnym :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Siedzę w pracy i trzymam się biurka, coby się pod nie nie zsunąć i nie zalec obok psa zwinięta w kulkę. Straszny zamuł, zwalam na ubok, ale to musi minąć, bo w cholerę , tak się nie da funkcjonować. :time:

Przyjemna pogoda u nas, byłam z rana z psem w odległej aptece, ale opłacało się - lek o 80 zeta tańszy...

Przed chwilą pod pretekstem nabycia absolutnie mi niezbędnych ręczników papierowych wyskoczyłam do rosska i kupiłam na promocji sminkę i lakier. Cieszę się, bo jednak sporo taniej, już miałam amok w oczach na błyszczyki, miliard pińćset sto dziewińset lakierów, ale się dzielnie powstrzymałam i zakupiłam tylko to co naprawdę potrzebne.

 

A jak Wam mija dzionek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey :******* tez bylam w rossku jak wracalam z Madzia z e spacerku , nabylam szminke w kolorze Nude rose :roll: czailam sie na nia od jakiegos czasu a zaplacilam tylko 7 zl bo to z eveline :D

 

Zamulona jestem tak ze ledwo nogami powlocze.

Do tego mam wahania nastroju straszne ale to wina odstawionych hormonkow.

Teraz Madzi zupke grzeje a ja popije herbate

A w ogole to witajcie!!!! :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×