Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Słońce moje, pójdziesz do neurologa i wszystko sprawdzi, a jak coś wyjdzie, to Ci pomoże. Dobrze wyszło, bo Cię sumiennie przebadają, a nie po łebkach , bo przecież ta Pani ma nerwicę. A może nareszcie ktoś dobierze Ci właściwe leczenie? Bądź dobrej myśli.Tylko spróbuj poszukac, jakiegoś dobrego specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, najwazniejsze, to nie nakręcać się...dziwi mnie to, że nie mając żadnych badań, opierając sie na testach, wysnuwają takie wyroki, można powiedzieć. Zamiast zasugerować, że warto byłoby, może coś jest na rzeczy, itd...nie bacząc na kondycję człowieka, mówią i psizą co im się podoba.

Mam przykre doświadczenia w tym względzie, wiem rozumiem Cię doskonale.

Żałuję, że mieszkasz tak daleko, bo ja spotkałam lekarza neurologa, który pracuje w Instytucie Neurologii i Psychiatrii, zajmujący się człowiekiem kompleksowo. Byłam u wielu specjalistów, ale ten był wyjątkowy / wizyta prywatna i niezbyt droga, jak na ceny wizyt specjalistycznych/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko,to na pewno jest problem...właściwie dla normalnego człowieka, nie od przeskoczenia. Nawet jeśli człowiek zdecyduje się na prywatną wizytę, to przecież wszystkie badania też kosztują-trzeba mieć naprawdę spore pieniądze, by załatwic to szybko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja sie boje ze mi sie jeszcze gorzej podzieje . A taka bylam przekonana ze nic mi strasnzego w testach nie wyjdzie a teraz to ponoc nawet grupe moge dostac na to bo jest ciezko funkcjonowac z dysfunkcja procesow poznawczych, ano nic zobaczymy ,. dzis sobie chlora wezme na spanie bo znajac siebie to bede miala nocne rozkminki.

 

Ciekawa jestem Twojej szafy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dla mnie wsio okej ale jak Anetka zje to oceni pewnie i tu. :P

 

256fei8.jpg

 

Tak stołówkowo podane. :mrgreen:

 

powiem tak...

od dzisiaj nie gotuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałam w grę, bo myślałam, że tylko dzisiaj jest bonus... a bonus jest do jesieni.

No i z tego mi się nie chce uczyć.

Chciałam kupić koszulkę i znowu schrzaniłam z przelewem, tak jak ostatnio. Tylko nie pamiętam, czy ostatnio płaciłam jeszcze raz, bo koniec końców się udało :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Nareszcie można chwilę posiedzieć w spokoju i posłuchać muzyki. ;)

 

Dzisiaj dosyć długi i męczący dzień. Miałem dwa publiczne wystąpienia na studiach, które całkiem nieźle mi poszły, mimo obaw. ;) Później czekanie na pociąg, ponad godzina opóźnienia i jazda w takim tłoku, że ledwo drzwi się domknęły. Nienawidzę transportu miejskiego! :evil:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×