Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLONAZEPAM (Clonazepamum TZF)


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

buszujacywtrawie, Chryste, jeśli życie Ci miłe, to ten haloperidol bierz pod język, a później wypluwaj do kosza (o ile ktoś np. kontroluje jak łykasz leki, jak nie, to po prostu olej branie tego, w czym właściwie problem?). Ten "lek" (konia z rzędem temu, kto znajdzie mi człowieka "wyleczonego" haloperidolem) jest neurotoksyczny, ryje głowę stosowany przewlekle, po latach używania może Ci trwale uszkodzić układ nerwowy. Jeśli chcesz jeszcze pożyć kiedyś normalnie jak człowiek, to musisz coś zmienić, na początek ja na Twoim miejscu usunąłbym halo ze swojego szatańskiego jadłospisu, chociażby po kryjomu, i błagał rodziców o zmianę psychiatry, bo to sytuacja rodem z koszmaru. Opisywałem kiedyś na tym forum skrajną niekompetencję psychiatrów, ale to co tu widzę to bardziej przypomina nawiedzenie. :pirate:

 

I niech nikt nie gada, że próbuję być mądrzejszy od lekarza- gdy zdawałem się na ich łaskę leżałem jak warzywo nie mając siły oddychać, odkąd sam później zacząłem interesować się lekami, to stanąłem na nogi, chociaż to był długi proces metodą prób i błędów. Na koniec znalazłem psychiatrę, bardzo empatycznego, a przy tym takiego, u którego sam w konsultacji dobierałem sobie leki/dawki, on uważnie słuchał o efektach ich działania i naprowadzał mnie na ulepszenia danych kombinacji, w oparciu tylko o reakcje mojego organizmu, a nie suchą wiedzę i własne przyzwyczajenia. Dziś nie biorę żadnych leków, depresji nie mam od dawna. Przydałoby się coś na boost energii, ale to inna sprawa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bianka dziekuje bardzo.

Arasha tak to moja decyzja, poprostu uznalem ze to juZ za wielka dawka i chcialem dosc bezbolesnie z nich zejsc i skonczyc na zawsze z tymi benzo, tyle lat brania i mieszania ze qszystkim to za wiele.

 

-- 04 kwi 2015, 21:41 --

 

Sprobuje na sucho jakis czas zo aczymy co bedzie sie dzialo jak nie to metylo albo bebe cpal morfine hehe bo chyba na stale mi ja niedlugo przepsuja na kregoslup hoho

Moze juz sie wyleczlem, nic nie wiadomo

:D Zdrowka

Bede pisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje na sucho jakis czas zo aczymy co bedzie sie dzialo jak nie to metylo albo bebe cpal morfine hehe bo chyba na stale mi ja niedlugo przepsuja na kregoslup hoho

Moze juz sie wyleczlem, nic nie wiadomo

:D Zdrowka

Bede pisal

Jeszcze się nie zdetoksował a już kombinuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, ale jesteś na jakimś specjalnym oddziale detoksykacyjnym, czy na zwykłym ? I jak długo planują Cię tam trzymać ?

Jakiś określony czas, czy w zależności od sytuacji ?

 

Oczywiście, że nie jesteś sam, bo dzięki internetowi masz kontakt z nami wszystkimi ;)

 

Bianka78, natury nie oszukasz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Zarzuciles klonika ?? :mrgreen:

 

 

no łącznie poszło 4mg klona + 1mg afobamu . tak sie nagradzam po tygodniu trzeźwości od benzo :)

takim sposobem nie wyrabiam tolerancji ani nie wpadam w uzależnienie fizyczne . psychiczne może tak bo lubie ten stan , ale objawy jakies fizyczne typu drżenia rąk,drżenia ciała,lęki itp to nie . dlatego jak juz tutaj mówiłem szybciej od benzo może uzaleznic się czlowiek co bierze je na lęk , bo on jest uzależniony od tego czy lęk wystąpi czy nie , a człowiek taki jak ja bez lęków co bierze sporadycznie tak sobie żeby się rozluźnić zawsze będzie lepiej kontrolował , tutaj kłania sie silna wola a nie przymus brania bo nie wyrobię mam takie lęki. i następna kwestia , gość biorący codziennie miminalna dawkę benzo bardziej się w to wjebie niz gość ktory bierze raz na tydzień mocne dawki . proste i logiczne i wiem po sobie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, a jaką widzisz różnicę pomiędzy zażyciem jednego rodzaju benzo, a dwóch ?

I jak się czujesz, jak zabawa się kończy ? ( jak lek kończy swoje działanie )

 

Czy Ty w ten sposób nie rekompensujesz sobie czasem picia ?

 

jak schodzi benzo nic nie czuje , po prostu nie czuje już jego działania . tak rekompensuje sobie to prawda , wiesz alkoholu nie pije,trawy nie pale,narkotykow nie biore , i nagradzam sie co tydzień benzo , ale co jakis czas robie dluższe przerwy 2/3 tygodnie.

 

róznice przy miskach widać naprzykład, klon ma anksjolityczne i przeciwdrgawkowe . alpra, silniejsza komponenta przeciwlękowa przy minimalnej przeciwdrgawkoej ,estazolam bardziej hypnotic , relanium silne działanie mioroleksacyjne . dlatego jest sens łączyć benzo bo doznania są ciekawsze.

 

alpra nie rożluźni ci mięsni tak jak to robi relanium czy lorazepam

 

takim systemem nie popadam w uzaleznienie fizyczne , żadnych drgawek,drżeń mięśni,lęków,odrealnienia itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha,

Fajnie bo czujw sie samotny.dali mnie na ogolny bo najblizszy monar dalekp stad, najgorzej ze tu sami starcy siedza nie ma z kim porozmaqiac do tego jeszcze tel mi w szpitalu sie zepaul wejscie od karty sim ale maja wi fi hyhy

Niewiem czy pisali ze dali mi convulex standardowo, kloranxen na zejscie stopniowe i od dzisiaj sulpiryd 50 smieszna dawka bede z nimi gadal i. Zeby dorzucili esci bo pewnie Z miesiac bede jak nie dwa lub trzy.na szczescie sie ma tu ostrych wariatow na przecciwpsyxchotycznym bo wrzucili mnie do schizofrenilow bo na dqoch innych oddzialach niw bylo miejsca a jakie bylo qielkie przyjmujacej mnie lekarki ze akurat kurwa w swieta sie zachcialo odataqiac bo urlopy. Itp a ja pani coto kur va pania ja nie katolik sram na twoje jajla.wesolych jajek kochani i mam prawo pucz was ze rylko doraznie benO

Pozdro ide zapalic to jedyna rozrywka tu i smart tv z internetem to sobie czasem muZu na YT posluchaj jak babki trwam. Nie ogladaja jehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha,

Fajnie bo czujw sie samotny.dali mnie na ogolny bo najblizszy monar dalekp stad, najgorzej ze tu sami starcy siedza nie ma z kim porozmaqiac do tego jeszcze tel mi w szpitalu sie zepaul wejscie od karty sim ale maja wi fi hyhy

Niewiem czy pisali ze dali mi convulex standardowo, kloranxen na zejscie stopniowe i od dzisiaj sulpiryd 50 smieszna dawka bede z nimi gadal i. Zeby dorzucili esci bo pewnie Z miesiac bede jak nie dwa lub trzy.na szczescie sie ma tu ostrych wariatow na przecciwpsyxchotycznym bo wrzucili mnie do schizofrenilow bo na dqoch innych oddzialach niw bylo miejsca a jakie bylo qielkie przyjmujacej mnie lekarki ze akurat kurwa w swieta sie zachcialo odataqiac bo urlopy. Itp a ja pani coto kur va pania ja nie katolik sram na twoje jajla.wesolych jajek kochani i mam prawo pucz was ze rylko doraznie benO

Pozdro ide zapalic to jedyna rozrywka tu i smart tv z internetem to sobie czasem muZu na YT posluchaj jak babki trwam. Nie ogladaja jehe

 

Dodam ze jest oddzial zamkniety ale po jakim czasie wypuszcza za dobre sprawowowanie a niedlugo musze wyjsc po kase.to nie szpital dla uzaleznionych bo wogole nie umieja dobrac lekow choc jak lezalem w choroszcZy ktorego tak zachwalali to nicnie dawali tylko lez i niech ci to wszystko samo wyjdzie kvrwa co za podejscie

 

Sry za bledy ale pisze z tel. A mam wiellie paluchy, wkurzaja mnie te smartfony

 

-- 07 kwi 2015, 12:05 --

 

Haha mimo ze nie daja mi mojej rebo bo za drogie dla nich to jeszcze nie pozwalaja mi wjechac z wenla bo to pogorszy moj stan przy odstawianiu haha.zqiekszenie jedynie convulexu i wycofanie najprawdopodobniej sulpirydu na rzecz "czegos uspokajajacego" np chloprotiksenu haha to jakas komedia, mowia ze bede lezal ponad miesiac napewno a po wyjsciu i tak nadal zle bede sie czul przez jakis czas.lekarz mlody zna sie widac troche porozmawialismy o lekach i neurobiologii wiec wyjechalem mu ze chce cold turkey wenle i konskie dawki convulexu, sie zasmial hehe

 

-- 07 kwi 2015, 12:09 --

 

Kazal rzucic lub ograniczyc palenie bo zmniejsza stezenie WSZYSTKICH lekow, troszeczke sie zdziwil jak powiedzialem mu Ze nie na wszystkie enzymy watrabowe wplywa nikotyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochtórka mi zmniejszyła wieczornego clona z 2mg do 1 mg, czyli do połówki tabletki( dopiero teraz się zorientowała, że może uzależnić!), dorzuciła Hepatil raz dziennie, który raz kazała odstawić bo tyłem (ale to po Zolafrenie). Jestem po kolejnym zastrzyku Decaldolu i nic nie czuję, mam nakaz pracy fizycznej...jestem uwikłany w tej relacji, szkoda gadać, już sam nie wiem co mam robić. Czasem mam naprawdę złe myśli, Dochtórka źle patrzy na to wszystko, zadaje dziwne pytania, niby mnie lubi, ale jest dość pamiętliwa no i w ogóle, to przecież Dochtórka. Boże, to moje cierpienie nigdy się nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przerąbane masz.Co to za lekarz ,po takim czasie doszła dopiero do wniosku,ze Klon moze uzależnić,kur... :?

Hepatil raz dziennie po co?! przecież 1 tabl to jest nic,minimum 2-3 tabl tego Hepatilu.Sam sobie mozesz kupić Hepa. w aptece,ona Ci nie musi kazać.Niech wsadzi sobie te wszystkie teorie miedzy bajki.

 

Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hepatil jest do dupy, jak chcesz zadbać o wątrobę zrytą tymi lekami, bierz Esseliv lub Essentiale, to naprawdę daje radę. I nie dawaj się tak faszerować tymi gównianymi haloperidolami, albo chociaż w domu udawaj, że to bierzesz, to ani na lęki ani na depresję dobre nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hepatil jest wlasnie najlepszy ale 3xdziennie.koksiarze przetestowali na i ch zrytych watrobach.

 

Czesc bianka

Dziekuje za pamiec.

Mija juZ ponad miesiac jak jestem na oddziale.jestem teraz na wenli napisalem w watku o niej.

Odstawiano mi klony na cloranxenie ktorego nie czulem choc bylo fakt troche lzej niz zazwyczaj bylo na cold turkey.chyba w nastwpnym tygodniu wychodze bo mam tylko 2.5mg cloranxenu na wieczor i juz zamierZa lekarz mi odatawic i powiedzial ze juz jestesmy na dobrwj drodze bo lęki i tiki minely.to byla masakra bo mimo branego convulexu i slabego benZo mialem najprawdoppdobnie padaczke w nocy bo obudzilem sie caly poobijany a inni nic nie slyszeli bo spali jak zabici na lekach.

Takze zyje i mam sie dobrze.

Mam dostep do klonow nadal u lekarza ale to byl ostatno raz, za daleko sie posunalem.

Pozdrawiam uzaleznionych i zycze motywacji do rzucenia krzyzykow oraz wytrwalosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, fajnie, że dałeś znać i w miarę się trzymasz :great:

A mnie klony ciągle spędzają sen z powiek ... co prawda nie takie dawki, ale i tak nie jest to komfortowa sytuacja, kiedy Twoje życie jest podporządkowane lekom :?

 

Ja sobie odstawki w ogóle nie wyobrażam :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozbycie sie leku z organizmu i oczyszczenie receptorow to niestety tylko polowa sukcesu

 

utrwalily mi sie bardzo w psychice lęki i koszmary ktore przezywalem przy odstawoaniu + przykre sytuacje przezyte na klonach.zastanawiam sie powaznie nad psychoterapia i musze odnowic kontakt z rodzina ktora stracilem przez swoje krzywe zachowanie, musza zrozumiec ze nie bylem soba :-/

 

-- 05 maja 2015, 18:19 --

 

Oczyszczenie organizmu to dopiero polowa sukcesu.utrwalily mi sie bardzo lęki ktore przezywalem na odstawce.powaznie mysle nad psychoterapia by nauczyc sie prawidlowego zachowania wsrod spoleczenstwa bo kilka lat krzywego postepowania doprowadzilo do chyba nieodwracalnych zmian w moim zyciu ze strata bliskich mi osob i tych najblizszych czyli rodziny.

moze rok w luksusowym osrodku odwykowym to dobry pomysl, wroce i zaczne Zyc na nowo bez chemii.

 

-- 05 maja 2015, 18:22 --

 

Prosze o poprawe postu, usuniecie jego czesci bo zdublowalem na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek123321, to chyba musisz zgłosić w dziale Uwagi techniczne, bo nie wiem, czy tutaj wyłapią ;)

 

Wracając do Ciebie, to dobrze, że myślisz o psychoterapii, chcesz naprawić kontakty z bliskimi ... na pewno będzie Ci łatwiej, jak zostaniesz na czysto sam ze sobą, bez wspomagania ! Pierwszy krok już zrobiłeś ... uwierz mi, to naprawdę dużo :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×