Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nawet jak się relaksowałaś i siedziałaś spokojnie ??

Dzis mialem kilkanaście innych okazji do ataku bo sytuacja bardziej mnie stresowała niż teraz... Siedzę i oglądam sobie tv...

 

-- 04 maja 2015, 21:52 --

 

No ja w trakcie ataku panicznie szukam xanaxu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 napisał(a):

Paroksetyna jak najbardziej może wpływać negatywnie na wzrok.

 

Masz na myśli to że to tylko efekt uboczny ?

Czyli dłuższe branie przez kilka miesięcy nie uszkodzi trwale wzroku ?

 

to zależy od wielu czynników , jak duża dawkę bierzesz , czy z natury masz juz na wejściu słaby wzrok , jak długo masz zamiar sie tym lekiem leczyć itd .

Ja sie przed tym chronie biorąć profilaktycznie Dobelysan wapnia , rózne luteiny , wit A , B2,cynk , selen , wit. C,, , oraz Pronoran (ten ostatni w mininalnych dawkach potrafi świetnie poradzić sobie z większoscią uboków po SSRI ). I dlatego pomimo 45 lat na karku , a 26 lat wcinania leków wzrok jeszcze mam świetny . Tak więc prewencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, jesteś szpecem od wyszukiwanie sobie leków którymi można sobie pomóc

Jerzy , nie może być inaczej skoro Matka moja porodziła mnie w Aptece ;)

 

Zbychu , pewnie serotonina tryska Ci uszami po takich kosmonautycznych dawkach Paro .

Jednak wiem ,że Ty możesz dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili , chyba mniejszym złem będzie branie leków niż ,,, masz się rozsypać .

Jak sięgam pamięcia były Tu kobiety , które rodziły na paro i wszystko było z Dzieckiem OK .

Nie tragizowałbym na Twoim miejscu , może nawet ta Ciąża polepszy Ci nastrój , bo i o takich rzeczach słyszałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszej ciąży objawy nerwicy całkowicie zniknęły na cale 9 miesięcy i powróciły tydzień po porodzie gdy moja Mama trafiła do szpitala... Narazie jestem w dużym szoku moje dziecko nadrabia za trójkę ... To by tłumaczyło powtórny wzrost pulsu na poczatku ciąży skacze w gore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna anhedonia mnie dopadła,potrzebuje czegos na gwałt na dopamine.

wspolczuję .

podejrzewam ,że ja ze swoja słabą makówką juz przy ponad 30 mg Paro siedział skręcony cały dzień na fotelu nie mająć sił , ani ochoty ruszyć dupskiem ,,, nie mówiąć juz o jakichkolwiek najmniejszych przyjemnościach płynących z życia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore paro juz 3 tygodnie... 12 dni na dawce 10 mg wczesniej bralam 5 mg przez 10 dni i dzis bylam w urzedzie i nadal byly zawroty i trzeslo mna ale jakos dalam rade- nie moglam wziac benzo bo ciaza...

napewno myslicie, ze nie zaszkodze dziecku dawka 10 mg ?

czytalam badania, ze nie wykazano zwiekszonej zachorowalnosci i wad u dzieci ktorych mamy braly paro a dziecmi ktorych mamy nie braly takich lekow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×