Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

241 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      37


Rekomendowane odpowiedzi

n....., Gdy zwiekszalem z 20 na 40 uboki byly masakratyczne. ale juz przy zwiekszeniu na 60 z 40 nie odczulem zadnych ubokow.

 

Poprawa byla widoczna z dnia na dzien. Kazdy kolejny dzien byl lepszy. Zdecydowanie polecam Ci zwiekszenie dawki.

 

Choc depakina na pewno tez miala duzy wplyw na poprawe mojego nastroju, a zostala ona wprowadzona wraz ze zwiekszeniem dawki fluo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n....., Dla tych co zazywaja 20mg, 40mg to duzo. Dla Ciebie 60 wydaje sie duzo, ale smiem twierdzic, ze odczula bys znaczna roznice pomiedzy 40 a 60. Nie namawiam, lecz mi pomoglo podniesienie poprzeczki. I zastanawiam sie nad podniesieniem do 80.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jest dac leka ssri z 8 tygodni na jednej stalej dawce, za wyjatakiem fluoksetyny, ona potrafi zadzialac po 12 tygodniach, jesli macie jakies uboki to warto poczekac, bardzo mozliwe ze organizm buntuje sie na rzecz leku, ale w koncu ustapi i lek zacznie dzialac.

 

Skakanie co chwile z dawkami wyzej i wyzej moze narobic wiecej szkody niz pozytku, bo potem moze organizm sie przyzwyczaic i bedzie lipa, lek juz za 2 moze nie zadzialac. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skakanie co chwile z dawkami wyzej i wyzej moze narobic wiecej szkody niz pozytku, bo potem moze organizm sie przyzwyczaic i bedzie lipa, lek juz za 2 moze nie zadzialac. :pirate:

Dzięki za te słowa,teraz rozumiem moją panią doktor i jej decyzję o nie podnoszeniu mi jak na razie dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie poczekam żeby mieć pewność czy podnosić dawke a moze cos dolozyc roznie jest raz gorzej raz lepiej ale zapewne lepiej niż przed braniem leku i mam nadzieje ze fluo mi pomoże i calkiem mi glupie myśli i lęki wyeliminuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wybitnie uspokaja i też nieco usypia po zażyciu (60mg). Sertralina jest dla mnie mocno lękotwórcza.

 

-- 04 maja 2015, 00:44 --

 

Dopiero na 60mg zacząłem lekko chudnąc i mniej jeść, na mniejszych dawkach tyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, a jak z nastrojem energia u ciebie ?

Patryk29 różnie. Jeszcze pojawiają się fatalne poranki i myśli samobójcze,ale są też dni całkiem w porządku. Nastrój mam zmienny. To samo z energią,raz jest raz jej nie ma. Myślę,że w moim przypadku Seronil chce zaskoczyć,tylko coś mu nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczory nie są dobre dzięki fluo, tylko depresja tak ma, ze wieczorem schodzą objawy.

Ja daje fluoksetynie ten miesiąc czyli cały maj, jak nie zadziała to kończę z lekami, trudno nie mam sił już do tych antydepresantów, będzie wojna, w której zwycięzca może być tylko jeden. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aga85, Właśnie dlatego spróbuje bo każdemu wydaje się to niemożliwe , ludzie całe życie biorą leki, bo boją się jak ognia nawrotu choroby, bardzo, wielu ludzi możę już nie ma depresji, a nawet o tym nie wiedzą, tylko ssri robią z nich warzywa (czyt. roślinki).

 

-- 05 maja 2015, 10:33 --

 

Ale spokojnie, jeszcze miesiąc fluo daje, może coś się zmieni,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×