Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

[

 

shiet, brzmi groźnie :lol:

 

 

no mogłem to jakoś lepiej ująć :) tak, żeby Cię nie wystraszyć. co mogę zrobić byś, może nie zaufał..., ale traktował moją propozycje na luzie, po koleżeńsku?

 

Witajcie!

Czy moze macie ochote sie spotkac w realu?

pozdrawiam

Tak. Jutro o 18?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progressive spotykamy jest organizowany zlot ogólnopolski.

Tutaj musi znaleźć jakiś odważny który podejmie się wyzwania organizacji imprezy masowej tak żeby wszystkim spasowało.

Jakiś czas temu powstał nawet klub kolarski.

Cała reszta we własnym zakresie zapewne poprzez PW tak najłatwiej ale odważnych brak.

Organizowanie spotkań dla fobików to nie lada przedsięwzięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.

Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)

Na pewno nie atakuję nikogo ;)

 

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.

Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)

Na pewno nie atakuję nikogo ;)

 

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

 

spotkajcie się :) mogę Wam to zorganizować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę się z kimś w tą Majówkę, wyjdę do pubu itp.

Generalnie brakuje mi znajomych, czuje się jak odludek. To pewnie trochę przez mój introwertyzm i lękowe podejście...ale wydaje mi się,że jestem dość sympatyczna;)

Na pewno nie atakuję nikogo ;)

 

DAT NICK. Ja przyszedłbym z kataną na takie spotkanie :P Tak poważnie to mam podobne odczucia obecnie, czasami tak czasami nie..

 

spotkajcie się :) mogę Wam to zorganizować :)

 

za ile? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

 

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem na jakieś spotkanie forumowe się zapowiadało i wyszło wielkie nic jak zwykle ? Wystarczy że jakaś kobieta napisze i wataha się zbiera . Gdzie się w ogóle podziały graficzne emotikony na tym forum.

 

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

Nie poddawałbym się jeszcze. Ja np chcę sie z Tobą spotkac. Wyslalem priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

 

No parę osób chciało się wkręcić, takie spotkania sam na sam mogą być niebezpieczne powinny być poprzedzone komisyjnie na drodze castingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zapowiadało się na spotkanie forumowe czy po prostu dwóch osób, ale tak masz rację. W ogóle dochodzę do wniosku, że trudno dość zorganizować jakieś spotkanie czy grupowe czy 1 na 1 w Krakowie a taka sytuacja od paru miesięcy. Oh well

 

No parę osób chciało się wkręcić, takie spotkania sam na sam mogą być niebezpieczne powinny być poprzedzone komisyjnie na drodze castingu.

 

Słyszałem, że istnieją poszlaki, iż do takiej selekcji dochodzi nawet w grupowych ;) I raz byłem świadkiem czegoś takiego. W sumie to część z nas forumowiczów to niezłe skurwysyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co samej koncepcji castingu to proszę cię mam nadzieję, że żartujesz. Odniosę się do tego , że nie jest to ironia. Człowiek niebezpieczny i tak powie co chce ktoś usłyszeć i tym zapewni jakiś komfort drugiej. Owszem jest to ryzyko dlatego takie spotkania powinny odbyć się w odpowiednich warunkach. W ogóle spotykanie się kimkolwiek z tego forum może być uznawane za niebezpieczne, ale to jest ryzyko jakie na siebie ktoś bierze bo jest samotny, bo chce porozmawiać tak bardzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zmotywować do jakiegoś grupowego wyjścia.

Śmieje się że ktoś napisał że chce się z tobą zobaczyć sam na sam to odpisałeś to brzmi groźnie nie ma tym jakiejś ideologii :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×