Skocz do zawartości
Nerwica.com

Toksyczne kobiety


inbvo

Rekomendowane odpowiedzi

Toksyczna matka, która jest paranoiczką, chłodna kobieta. Toksyczna bratowa która drze się na wszystkich a zwłaszcza na osoby słabe w tym dzieci. /cenzura/ same toksyczne baby wokół mnie. Mimo iż jestem dorosła, myślę, że nigdy nie miałam wzorca, kobiety do której chciałabym się upodobnić. Chyba też dlatego nie wiem kim dziś jestem, jaką kobietą.

 

-- 25 lis 2014, 00:54 --

 

Tak jak mężczyzna który powinien mieć dobry wzorzec męskości, tak kobieta powinna mieć damski odpowiednik.

 

Powinnas byc najlepsza kobietą jaką mozesz być, niech to będzie twój wzorzec.

 

A tak w ogole po co kobiecie żenski wzorzec? Zeby wiedziala jaka byc w związku, jak wychowywac dzieci? Życie tego uczy, a rodzice raczej rzadko. Ewentualnie po to, żeby nie dawac pupy po kątach ale to tez kwestia zbudowania wlasnej moralnosci a nie wychowania.

Facet musi za to uczyc sie jak bronic siebie i swoją rodzine, jak dac w pysk kiedy trzeba i jak zapewnic utrzymanie swojej rodzinie i do tego jeszcze musi nauczyc sie relacji z kobietami i cierpliwoscia by znosic te slyne humorki... nie wiem jak wam, mi wydaje sie duzo trudniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry mówię, że jak ktoś zechce może stworzyć ripostę w postaci podobnego wątku o facetach. Nie mam nic przeciwko :P

 

Toksyczne kobiety.

I nie mam na myśli osób o "trudnych charakterach" czy wymagających.

Moim zdaniem broń takiej kobiety przeciwko jej partnerowi w związku polega na kulturowych schematach. Krzyki, awantury, wyszukiwanie wad i kompleksów. Bezlitosne, okrutne wbijanie szpilki w bolące miejsca. A sytuacja faceta jest o tyle gorsza, że jest praktycznie bezbronny wobec tego - nazywajmy rzeczy po imieniu - okrucieństwa.

...

Mam na to broń nuklearną. Nazywa się "izolacja". Rozwiązuje problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×