Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, no ja właśnie. Ale wiesz, naoglądałem się Discovery Channel i tam mówiono, że kawa wcale nie przeszkadza w spaniu. Co innego cola, to dopiero koszmar bezsennościowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurfa co za wredny pies... lezelismy sobie na wyrku, wstałam tylko bo mi tel zadzwonił... wracam do sypialni a ta wstretna kochana morda już lezy na moim miejscu 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, Witaj ponownie! Widzę leniuchujecie...

 

Kupiłam jakieś ciastka, kawkę słabiuśką rozpuszczalną zrobiłam, żeby poudawac, że kawkuję.

Coś mi opadło wszystko na popołudnie. Mimo, że wyszło słońce nie chce mi się dalej wychodzic, no przyznam się, nic mi się nie chce.

Czekam na moją mamę, ma mi wiejskie jajeczka przywieźc, gapię się przez okno, no okaz hiperaktywności po prostu. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zołza słucha disco polo!!!!!!! :mrgreen:

 

bardzo proszę o usuniecie tego postu ponieważ pod moja nieobecnosc jakis szogun korzystał z mojego konta... o!!! :mrgreen:

 

na_leśnik, Placek - to sa pomówienia !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wciągnęłam czekoladki. Później sobie zrobię kanapunie z pieczywa chrupkiego i nic mi nie będzie ;)

W ogóle śniły mi się dzisiaj lody, tak że muszę kiedyś zrobić, z mleka kokosowego, sojowego i świeżych owoców. Tylko muszę znaleźć najbardziej wiarygodną metodę. Myślę, że radę dam. Może nie dziś, nie jutro, ale kiedyś dam radę :great:

 

No i wysłałam koledze, co tam mu wysłać miałam. Nie pogadaliśmy za wiele, ale przyjął do wiadomości, a ja jestem bohaterką we własnym domu, że się odważyłam.

Bo ja mam straszny lęk przed odrzuceniem, że jak tylko ktoś zobaczy, że się nim interesuję, to mi każe sp!#^dalać.

 

A w ogóle to nie chcę ciągnąć znajomości przez internet z osobami mieszkającymi w tym samym mieście, tylko szybko coś planować i mieć okazję rozmawiać w jednej rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×