Skocz do zawartości
Nerwica.com

konkurs na najładniejsze kobiece stopy


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

jeto dawaj rób konkurs na męskie dupy, niech się baby gonią, za wąskie w pupach są na Twoje konkursy, mamy już dupę Twoją, Pieprza, moją, podium jest, gay power!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ben rei, a kupmitrumnę wciąż czeka! Weź się nie poddawaj, miło było patrzeć na Wasze gorące uczucie. :105:

Juz nie czeka , olalam go ciepłym moczem i nienawidzę z całego serca , poki nie przyjdzie na kolanach, to Może mnie cmoknąć w cztery litery , chociaż to dla niego byłaby nagroda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie czeka , olalam go ciepłym moczem

 

Wiesz, niektórzy to lubią... Jest tu wątek poświęcony takim atrakcjom, więc nie wywołuj wilka z lasu, bo zaraz się zleci stado napaleńców.

 

I tak nie uwierzę, że nie czujesz już nic (poza pogardą) do kolegi ben reia. Ja muszę w coś wierzyć, nie wolno mi tego odbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomik to taki mały gryzoń, a nie określenie oddolnej kwintesencji kobiecości, tak? Pytam, bo ja tu jestem dinozaurem i zdałem sobie niedawno sprawę, że nie rozumiem połowy tych młodzieżowych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomik to taki mały gryzoń, a nie określenie oddolnej kwintesencji kobiecości, tak? Pytam, bo ja tu jestem dinozaurem i zdałem sobie niedawno sprawę, że nie rozumiem połowy tych młodzieżowych postów.

 

zapraszam na korepetycje do Masturbowa, będziesz pan śmigał lirycznie na prywatkach jak szalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no na męskie cokolwiek nie robie zadnych konkursow :o

jeślibym zrobił na damskie a kobitki poczułyby się źle, że nie ma na męskie, to przecież każda użytkowniczka może taki konkurs otworzyć.

tu bym typował kupmitrumne, podejrzewam, że dużo facetów chętnie by słało do niej swoje poślady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu bym typował kupmitrumne, podejrzewam, że dużo facetów chętnie by słało do niej swoje poślady :)

ja bym nie mógł :cry: bo by nie przyjęła...albo gorzej zrobiłaby mi dupę pawiana :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×