Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfx, Dzięki! A Ty nie w plenerze, motur nie rozgrzany, włos nie rozwiany pędem powietrza? :D

 

mirunia, Słońce, dobrze że jesteś, nie lubię jak nie piszesz, bo się wtedy martwię...No jakoś muszę dac radę, w końcu my jesteśmy niezniszczalne, nie? ;)

 

Davin, Bry! jak tam dzisiaj, mam nadzieję, że dzień bez benziaka się dziś szykuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :******* :papa::papa:

A mnie zoladek boli od antybiolu :( Mam zaproszenie na dzis od ciotki ale chyba nie pojde . Ograniczylam z nia kontakt i czuje sie lepiej jak mnie nie strofuje i nie wtraca sie w moje zycie .

 

kosmostrada, :********* Kochana ciesze sie ze lepiej dzis pospalas! daj sobie czas i na spokojnie , porob cos co lubisz ale bez spinki ze musze:)

 

mirunia, Hey Slonce:********* co masz dzis w planach?Ja zaraz sie za schaba zabieram , bedzie duszony z fasolka zielona .

 

Wolfx, witaj :papa::papa::papa:

 

Davin, :P:P Dozarciuchu ! Ludzi z forum wypedzasz:> :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Dostałam Valdoxan, docelowo nie na sen, a coby lęka ujarzmic i energii dostac. Pożyjemy, zobaczymy. Macie plana na dzisiaj, czy luzik i słodkie lenistwo?

 

mirunia, Masz rację , materiał już delikatniejszy, trudniej powstac, ale walka trwa.

Zobaczymy z tym lekiem, nie ten to inny, w końcu całej palety jeszcze nie przejrzałam. ;) Najważniejsze, że doktor powiedział, że jak nie wejdzie, to myśłimy dalej, a nie mam wytrzymac i czekac na efekty, co kończy się tym , że mam miesiąc wycięty z życiorysu.

 

Dostałam od mojej mamy świeżutki rabarbar z ogródka, gotuję dżemik z jabłkami.

Paczę przez okno, a tu coraz gorzej z pogodą, ewidentnie skorzystałam z tego porannego wyjścia. Chyba trzeba będzie coś domowego wymyśłic, ale kurczę, co? Bo robienie porządków raczej nie jest wyzwaniem, czy przyjemnością....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ech właśnie z ochotą ciężko, wylazłabym z chałupy, bo to mi najlepiej robi, zajęcie myśli jakimiś nowymi obrazami... Nie może byc nic statycznego, bo mi to pogłębia telepawkę. :bezradny:

Znaczy będziesz musiała się przeprowadzic, żeby byc bliżej pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Moto w ten weekend odpocznie w garażu,przyjeżdża do mnie dzisiaj kolega z forum na majówkę -Jack vel Bode Miller aż z Siedlec,tak że muszę mu pokazać uroki południa Polski ;)

platek rozy, Hej :papa:

Davin, Kto tu jest gaduła ,gadaliśmy wczoraj równiutko 2 godziny :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, czesc Slonce:********* o tak juz mam jeszcze tylko na dzis tabletki , pije jogurty , nawet probiotyk kupilam ale juz moj zoladek sie buntuje , wzielam nospe :(

U mnie tez pogoda nijaka , zaczelo padac.

Dobre juz sa mlode ziemniaczki? bo ja jeszcze nie jadlam a mam wielka ochote :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ja byłem u Jacka w Siedlcach w grudniu ubiegłego roku,przy okazji zrobiliśmy spotkanie forumowe w Warszawie-było super ;)

Jack naprawdę spoko koleżka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Wiesz dzisiaj będzie Rybnik by Night ;)

Jutro jedziemy do Wisły bo Jack wielki fan sportu,to zwiedzimy galerię Adama Małysza,skocznie itp,może Jaco sie w jakąś góralkę zapatrzy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×