Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwna perwersja związana z rękawiczkami


Kapiszon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tylko prosiłbym nie wyśmiewać się. Pytanie jest głównie do kobiet.

Nazywam się Piotr, mam 26 lat i mam taką lekką perwersję związaną w 100% z podnieceniem na widok kobiety, lub na myśl o niej.

Bardzo lubię gdy ładna kobieta na długie rękawiczki za łokieć do jakiejś kobiecej roznegliżowanej sukni bez rękawów, kończącej się na piersiach i najlepiej obuwia na obcasach odkrywającego stopy, uważam że to bardzo kobiece.

Samo to nie jest jeszcze raczej niczym dziwnym, ale dochodzi do tego jeszcze coś co nie ma dla mnie nic wspólnego z seksem (podniecają mnie tylko kobiety), ale sprawia że ta kobieta podnieca mnie jeszcze bardziej, taki "wzmacniacz". Tworzę coś w rodzaju kontrastu wobec jej kobiecości - oglądając takie kobiety lubię sam zakładać zwykłe krótkie męskie czarne rękawiczki (całkiem krótkie, kończące się tuż przed kostką, mogą być nawet zwykłe akrylowe za 3 zł z bazaru) do stroju w którym chodzę na codzień - zwykłych dżinsów i czarnej motocyklowej skórzanej kurtki typu "ramoneska" (jestem fanem heavy metalu- dlatego ramoneska, ale tutaj to nie ważne) i lubię mieć trochę przykrótkie rękawy, tak że trochę wystają mi gołe nadgarstki z pomiędzy mankietu a rękwiczki.

Ma to być kontrast w postaci męskiego ubioru z rękawiczkami, gdzie często widać nadgarstki, wobec typowo kobiecego ubioru tej kobiety, gdzie siłą rzeczy nadgarstków nie widać.

Wtedy ona mnie jeszcze bardziej podnieca, a zwłaszcza gdy da do zrozumienia że podoba się jej to, albo wystarczy że ogólnie się jej podobam i twierdzi że dobrze tak wyglądam (nawet nie zwracając na to uwagi), coś w rodzaju satysfakcji, że podobasz się kobiecie wyglądając tak jak się najlepiej czujesz. Nasiliło się to, gdy czytałem też kilka wypowiedzi na temat kto jakie części ciała lubi u przeciwnej płci i niektóre dziewczyny pisały o męskich przedramionach i nadgarstkach i twierdziły że to typowe tak jak my lubimy kobiece nogi i stopy.

Nie uwidaczniam się z tym, normalnie nie noszę rękawiczek i wytrzymuję spokojnie bez nich nawet w mocne mrozy, nie chcę wyjść na zmarźlaka, najwyżej jak jest poniżej ok. 4 stopni C to idę przejechać się na rowerze w rękawiczkach po mieście (wyciągnięte ręce na kierownicy, wiadomo-rękawy się podciągają i trochę wystaje) i wystarczy mi że minę jakieś dziewczyny, które mnie zobaczą, bez względu na to czy zwrócą na to uwagę czy nie.

A poza tym to w domu tak usiądę przed kompem i pooglądam odpowiednie dziewczyny np. na Live Jasmin, albo You Tube.

Dobrym pomysłem byłoby znalezienie dziewczyny z podobną schizą i uprawianie z nią seksu w rękawiczkach.

Na koniec dodam że nie jest mi to niezbędne do "dojścia", wręcz przeciwnie - to jest taki cykl, przez jakiś czas mi się tak nie chce i wystarczy zwykłe wyobrażenie swojego ideału kobiety, skupienie się tylko na biuście, nogach itp. zapominam o tym, ale czasami kilka dni z rzędu nachodzi mnie to.

Kiedyś z tym walczyłem, wstrzymywałem się od tego ale prędzej czy później nie wytrzymywałem i następował nagły zryw a po dojściu żałowałem, często pozbywałem się rękawiczek, ale po jakimś czasie i tak nakłoniło mnie to do kupienia nowych. Od jakiegoś czasu nie walczę z tym, niczego się nie pozbywam i uskuteczniam to zawsze, gdy mnie najdzie. Powoli nachodzi mnie to coraz rzadziej i coraz mniej mnie to bawi, ale jestem pewien, że droga jest jeszcze długa. Zrobiłem tak dzisiaj rano i na pewno będę musiał jeszcze wiele razy to powtórzyć.

 

Co o tym myślicie ? Bardzo chore i dziwne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłeś mi humor :lol:

 

Twoja perwersja zalicza się raczej do dziwnych (specem jednak nie jestem) ale nie uważam aby było to chore, ponieważ nie jest to w żaden sposób szkodliwe.

Co prawda trochę mnie to śmieszy, ale poza tym myślę, że taki odchył nie jest wcale aż taki straszny

Na pewno są kobiety, które byłyby w stanie to zaakceptować, ale znaleźć drugą taką raczej byłoby trudno, ponieważ Twoja fantazja jest raczej niekonwencjonalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwidaczniam się z tym, normalnie nie noszę rękawiczek i wytrzymuję spokojnie bez nich nawet w mocne mrozy, nie chcę wyjść na zmarźlaka, najwyżej jak jest poniżej ok. 4 stopni C to idę przejechać się na rowerze w rękawiczkach po mieście (wyciągnięte ręce na kierownicy, wiadomo-rękawy się podciągają i trochę wystaje) i wystarczy mi że minę jakieś dziewczyny, które mnie zobaczą, bez względu na to czy zwrócą na to uwagę czy nie.

Prawdopodobnie bardziej zwracają uwagę na to, że jedziesz w mróz na rowerze niż na Twoje odsłonięte nadgarstki.

 

Dobrym pomysłem byłoby znalezienie dziewczyny z podobną schizą i uprawianie z nią seksu w rękawiczkach.

Przepraszam, nie gniewaj się, ale padłam, jak to przeczytałam :lol::lol::lol: ( a cholernie trudno mnie rozbawić ! ). Jest moc !

 

Kiedyś z tym walczyłem, wstrzymywałem się od tego ale prędzej czy później nie wytrzymywałem i następował nagły zryw a po dojściu żałowałem, często pozbywałem się rękawiczek, ale po jakimś czasie i tak nakłoniło mnie to do kupienia nowych. Od jakiegoś czasu nie walczę z tym, niczego się nie pozbywam i uskuteczniam to zawsze, gdy mnie najdzie.

Walka z jakimikolwiek natręctwami zazwyczaj wygląda tak samo - im bardziej z czymś chcesz zerwać, to tym większą odczuwasz potrzebę, żeby to robić ;) Dobrze, że już się z tym nie siłujesz, a sam piszesz, że powoli Ci przechodzi. Jak będzie miało przejść całkiem, to przejdzie !

 

Jak dla mnie zupełnie nieszkodliwe szaleństwo :D Pytanie, na ile Tobie ono przeszkadza ?

 

Aha ... żeby nie było ... owszem jest to śmieszne, jak się przeczyta, ale jestem nawet w stanie to zrozumieć, że ktoś może mieć takie upodobania :? Natomiast ja kompletnie nie rozumiem fetyszy związanych z pomalowanymi u kobiet paznokciami u stóp ... tego nie mogę ogarnąć ... już te rękawiczki mi łatwiej przychodzą :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Piotr, mam 26 lat i mam taką lekką perwersję związaną w 100% z podnieceniem na widok kobiety (...)

 

Cześć Piotrek, wielu z nas ma taką perwersję, nie jesteś sam. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×