Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poprawność pisowni w wypowiedziach internetowych


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

No alt-shoft, z przejezyczylam sie i nie zauwazylam, straszne

Tak jakby gaz z hamulcem pomylić. Czy straszne - zależy w co się trafi.

 

ja tam wolałabym nie mylić... bez wzgledu na co miałabym trafić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pale to niekoniecznie ale pala walnać moge ;). Ojj NN4V, nie wysilaj sie tak bo Ty to mnie nudzisz akurat

 

Pałę to sobie wsadź, może troche ciśnienie z ciebie zejdzie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama pisze lejac na litery diakrytyzowane bo tak mi wygodniej i nie zamierzam tego zmieniac ale juz perfidnych ortow staram sie wystrzegac bo za bardzo daja po oczach

z zalozenia niby intera mnie nie interesuje ale zawsze kiedy widze spacje przed znakiem interpunkcyjnym zastanawiam sie czy przypadkiem nie mam do czynienia z retardem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy, nie ma osób (chyba, że ukończyły polinistykę), które są nieomylne. Nawet czytając pisma urzędowe czy artykuły napisane przez "profesionalnych" reporterów można czasem nieźle się uśmiać z byków :D.

Jeśli ktoś sporadycznie popełni jakiś błąd, to ok. Jeśli z kolei ktoś notorycznie pisze z błędami, to już świadczy o tej osobie i jej braku szacunku do szeroko rozumianych odbiorców danej wypowiedzi. Jednak bardziej niż typowe błędy razi mnie, gdy ktoś pisze nieskładnie i niezrozumiale. I nie wierzę, w żadne nowoczesne "choroby" typu dysleksja...;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy, nie ma osób (chyba, że ukończyły polinistykę), które są nieomylne. Nawet czytając pisma urzędowe czy artykuły napisane przez "profesionalnych" reporterów można czasem nieźle się uśmiać z byków :D.

Jeśli ktoś sporadycznie popełni jakiś błąd, to ok. Jeśli z kolei ktoś notorycznie pisze z błędami, to już świadczy o tej osobie i jej braku szacunku do szeroko rozumianych odbiorców danej wypowiedzi. Jednak bardziej niż typowe błędy razi mnie, gdy ktoś pisze nieskładnie i niezrozumiale. I nie wierzę, w żadne nowoczesne "choroby" typu dysleksja...;).

 

Może powinnaś uwierzyć, niewykluczone, że sama masz ową nowoczesną chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, idź się czepiać kogoś innego, bo dla mnie Twoje komentarze robią się nudne ;).

 

Zapominasz o znakach interpunkcyjnych. Wypowiadając się w wątku nt. poprawności pisowni o tym, że rzekomo dysleksja nie jest chorobą, sama nie popisałaś się erudycją.

Ja z kolei uważam, że nudne jest kasowanie konta i po jednym dniu zakładanie kolejnego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×