Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, :********* hey :) ja wlasnie nic , bede w domu , poczytam , na spacer pojde , poogladam cosik .. Moi znajomi wyjezdzaja wiec zosttaje bez rozrywek towarzyskich ;)

 

Poszlam do rosska bo potrzebuje liner do oczkow a jest minus 49 % na tusze , cienie , linery i konturowki i to od dzis ta promocja i juz nic nie kupilam :bezradny: tak poprzebierane bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, zawsze jestem sobą. A jak ludzie przychodzą, to się śmieją z kota, który ma wielką dupę i z mocno ubibelotowanego wystroju wnętrza autorstwa mamy.

Trzeba trochę zaufania, żeby kogoś w to wpuścić.

 

platek rozy, w piątek będę selerzyć, obejrzę te odcinki Gry o tron, które są w internetach i powtórki programów rozrywkowych, które mi przepadły. I się nie dam nikomu nigdzie wyciągnąć.

Natomiast w sobotę albo niedzielę mogłabym cię odwiedzić albo gdzieś sobie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wszystko zależy od tego jak "głeboka" ma to być znajomość. Jeśli to zwykłe koleżeństwo, to faktycznie - czasem lepiej spotkać się na mieście, żeby nie zapraszać d odomu ale jesli głebsza znajomośc, to wtedy lepiej bez owijania w bawełnę. Jeśli ktoś ma jakieś "ale" do wystroju wnętrza w domu, który dekorował ktoś inny niz Ty albo do kota, to sorry ale ja bym od razu taką osobę z buta potraktowała ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Właśnie wróciłam ze spaceru z psem, straszny wiatr, tak mi uszy przewiało, że rozbolał mnie łeb. Wzięłam dziś wolne z pracy, bo nie spałam całą noc. Wzięłam doxepin i zwałiło mnie około południa, pospałam z dwie godzinki i mogę funkcjonowac. Mam piękny plan na wieczór - udało mi się umówic do doktora. ;)

Cały czas jestem dobrej myśli co do weekendu i są w sobotę pierwsze targi śniadaniowe w tym sezonie i mam sprytny plan na nie pójśc.

 

Davin, Bry. Każdy bierze to co lubi, ty benzo, ja trójpierścieniowca i jest cudnie... :mrgreen: Taniej niż ja bym strzeliła butelkę Chateau Lafite 1982, a ty powiedzmy Chivas Regal Royal... Tacy jesteśmy ekonomiczni. 8)

 

platek rozy, Hej Słońce!***** Bądź dobrej myśli z ząbkiem, teraz wyrwanie to naprawdę ostatecznośc.

Spróbuję do Rosska podejśc, może jednak ten eyeliner na mnie czeka w ukryciu.

 

cyklopka, oj tam bibeloty i gruby kot... ;) Przecież nie zabierasz kolegi na tour po swoim mieszkaniu, każdy bierze poprawkę, że to nie Twoja miejscówka.

Pamiętam wizytę pierwszą i ostatnią u jednego kolegi, którego mama wpadała co parę minut do pokoju, a około 20 tej spytała się z przekąsem , czy przygotowac dodatkowy komplet pościeli. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, zgadzam się z blah!, :great:

 

A w ogóle to Dzień dobry Wszystkim :D

 

Dzisiaj mi trochę lżej. Powiedziałam Synowi co mi leży na sercu, otwarcie. Nie wiem, jaki będzie to miało wpływ na relacje z Synową, ale trudno... ;) Lubię jasne sytuacje...

 

W przyszłym tygodniu przyjedzie szafa, będzie trochę pracy w związku z tym, ale nareszcie uporządkuję wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Witaj Kochana!***** Musiałam się chemią podeprzec, ale czasami nie ma innego wyjścia. :bezradny:

Czytam o tych Twoich problemach w relacjach z synowymi i zastanawiam się, jak mi to wyjdzie... Ja miałam bardzo dobry układ z moją ś.p. teściową, ale może mi się nie trafic taka cudna synowa. :mrgreen: Podoba mi się, że nie użalasz się, tylko stawiasz granice i dbasz o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana :******* to bedziemy w kontakcie , bo jakby byla ladna pogoda to moze bym sie gdzies przeszla w milym towarzystwie Twoim:)

Tez mam planach ogladanie , tylko jeszcze nie wiem czego :bezradny:

 

Wolfx, hey hey Mezczyzno :papa::papa:

 

jasaw, :******** o zamawialas szafe? a taka do przedpokoju? kosmostrada, :********** Ciesze sie ze dzis u Ciebie troszke lepiej :)I wizyta u Pana doktora . Napisz co i jak po wizycie.

ja sie martwie zebem , martwie samotnym weekendem , i generalnie zbiera mnie na slimtanie ... :?

 

Co do linerow to mam nadzieje ze jeszcze doloza i uda mi sie kupic .

 

Dzis mialam kotlety z kalafiora i mizerie ale cos apetytu nie mam.

 

Davin :P:P:P juz lepiej mam nadzieje , i jutro wstaniesz bez lękow.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×