Skocz do zawartości
Nerwica.com

PIRYBEDYL (Pronoran)


Lord Cappuccino

Czy piribedil pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy piribedil pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      1
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Zmalala mi chuc po seratralinie i psycha mi zmienila na esci 10 i powiedziala, ze jak wyczytam o czyms co moze pomoc przywrocic chuc to zebym przyszedl i przedyskutujemy sprawe. To nie wiele myslac podalem nazwe, sprawdzila co to, cene i tak dalej, wypisala ale na nie refundacje. Cieżko o coś na poped, byla jeszcze wiagra do wyboru ale Dr Kalebx3:D zasugerowal spradzenie tego, wiec sprobowalem. Prawde mowiac myslalem, ze mnie wysmieje, ale sama poczytala co to i w ogole i sypnela ,,ugryżmy to z tej strony'' Kurcze obawialem sie do nie isc bo zawsze byla taka zasadnicza ale jak sie dobrze wytlumaczy i tak dalej to idzie wyszarpac pewnie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 lat temu neurolog przepisal mi pronoran. to co sie ze mna stalo jest nie do opisania-mnie nie ma. zyje obok siebie fizycznie jestem ale twor ktory powstal ze mnie i pronoranu jest mi calkiem obcy.jest przerazajacy. pronoran daje zycie i jednoczesnie je zabiera.ostrzegam-mnie nie dano takiej szansy.

 

Wyglada jak aktywacja ukrytej psychozy, generalnei zabawa z agonistami dopaminy nie jest wcale taka niewinna i mozna sobie zjebac kawalek mozgu niejeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem piribedil w dawce 50mg,dobrze komponuje sie z mirtą jest jak ona równiez antagonistą alfa2 co wzmaga wydzielanie noradrenaliny ,takze mam za w sumie 50zł namiastke bupropionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 200 setry moj ptaszek się zniesmaczył calą tą sytuacją, co dziwne bo bralem i paro i wenle i tak nie było. Ciężko sie na tą setre wchodzi więc nie chciałem odstawiać, ale zmieniłem dziś na esci, plus pronoran na dopamine, które podobno wyciąga z takich stanów. Nie wiem ogólnie jak to brać i ile, bo esci biore 10 bo chce już z lekami skończyć, ze tak to ujmę. A randki jakieś tam są ale jeszcze nie znalazłem tej jedynej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo każdy potencjalny agonista receptorów dopaminowych D2 na laktotrofach powinien obniżać prolaktynę*. W praktyce przy zbyt wysokiej prolaktynie lekarze najczęściej przepisują bromokryptynę(Bromergon), a jeżeli ktoś ciężko znosi po niej działania niepożądane i ma zasobny portfel to kabergolinę(Dostinex). Albo w ogóle bagatelizują sprawę uzasadniając, że "taki urok brania psychotropów[neuroleptyków]" i te elewacje prolaktyny nijak się mają do hiperprolaktynemii jaka występuje np. przy gruczolaku przysadki mózgowej. Nie spotkałem się jeszcze, żeby jakiś lekarz wypisał pirybedyl na ^prl. Choć w teorii ogarnięty lekarz powinien na prośbę przepisać ten lek (na chłopski rozum*).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzis biore 50 mg piribedilu do 300 mg sertry .Piribedil poza agonizmem receptorów D2 i D3 jest takze antagonistą receptorów adrenergicznych a2 co skutkuje wzrostem poziomu noradrenaliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, trudno sie nie zgodzic z Toba, tylko caly problem polega na szukaniu oznak inteligencji u lekarza. Do tej pory nie znalazlem takowego, co by wygladal chociaz na takiego, a odwiedzilem juz kilku. Nie wiem, moze to moje dzikie szczescie, ale kazdy konowal do tej pory lecial schematem i pomimo sensownosci zastosowania danego leku ze wzgledu na jego dzialanie, ba, nawet po przyznaniu mi racji, ze dany lek moglby mi pomoc w danym stanie, wypisywal lek z dupy. Oczywiscie mam zamiar podejsc lekarza sposobem, a nie prosic o dany lek wprost, no ale spodziewam sie klapek (klapkow? nie wiem jak to poprawnie odmienic) na oczach i proby pojscia schematem, stad chcialbym wiedziec jak to sie ma do faktycznego stanu, czy to czasem nie jest aby staromiejska legenda.

 

#bączuś

Pochwalisz sie na co dostales piribedil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Passenger, trudno sie nie zgodzic z Toba, tylko caly problem polega na szukaniu oznak inteligencji u lekarza. Do tej pory nie znalazlem takowego, co by wygladal chociaz na takiego, a odwiedzilem juz kilku. Nie wiem, moze to moje dzikie szczescie, ale kazdy konowal do tej pory lecial schematem i pomimo sensownosci zastosowania danego leku ze wzgledu na jego dzialanie, ba, nawet po przyznaniu mi racji, ze dany lek moglby mi pomoc w danym stanie, wypisywal lek z dupy. Oczywiscie mam zamiar podejsc lekarza sposobem, a nie prosic o dany lek wprost, no ale spodziewam sie klapek (klapkow? nie wiem jak to poprawnie odmienic) na oczach i proby pojscia schematem, stad chcialbym wiedziec jak to sie ma do faktycznego stanu, czy to czasem nie jest aby staromiejska legenda.

 

#bączuś

Pochwalisz sie na co dostales piribedil?

 

 

Mam od znajomego.Brałem go juz nie raz wczesniej,działa przy 1 tabl dziennie subtelnie ale ewidentnie.Poprawia motywacje,napęd,znosi apatie,anhedonie,poprawia istotnie libido.Nie usypia tak jak inni agoniści dopaminy (np.ropinirol który tez brałem) prawdopodobnie przez dodatni wpływ na noradrenaline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawia motywacje,napęd,znosi apatie,anhedonie,poprawia istotnie libido.Nie usypia tak jak inni agoniści dopaminy (np.ropinirol który tez brałem) prawdopodobnie przez dodatni wpływ na noradrenaline.

bączuś,

potwierdzam .

Lek bardzo dobry ,,, na wszystko , od bólu dupy po łupież .

Tak na serio , najlepszy z Agonistów Dopaminy , prawie bez uboków i interreakcji .

Bardzo wskazany do terapii SSRI . Biorę prawie regularnie koło 4 lat i będę brał do końca zycia raczej .

POMAGA!

Niezastąpiony w ZS , oraz przy uczuciu palących nóg, ( zespól niespokojnych nóg ) .

Biorę po pól tabletki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore jedną tabletkę dziennie i już czuję dopaminergiczne działanie. Chciałbym spróbować Pramipeksol ponieważ pobudza on autoreceptory D2 przez co nadaje się do długotrwałego stosowania. Ponoć są już tańsze odpowiedniki Pramipeksolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×