Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

blah!, chodziło bardziej chyba o niedodawanie sobie negatywnych bodźców i przez to dokopywanie sobie. Nie wiem , czy to może wpływac na utrwalanie się nerwicy, nic o tym nie mówił, aczkolwiek może coś w tym byc, bo im mniej tych chwil wygranych, czy w ogóle bez lęków, tym trudniej się podnosic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, moja Droga, ja zaczynałam wiele, wiele razy...nie myśl o tym, nie rozpamiętuj. Jest jak jest. Tego się trzymaj i walcz... :!::!:

Na pewno odstawienie leków wzmaga objawy, potrzebujesz czasu, więc daj go sobie, nie bądź dla siebie sroga, ale i nie poddawaj się łatwo!!! Powodzenia Kochana :D !

 

U mnie od kilku godzin siąpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, :********* Kochane tak niedziele zaliczylam do udanych , wczorajszy dzien takze . Za to na dlugi weekend majowy bede sama jak mops bo wiekszosc znajomych wyjezdza ;) nadrabialam teraz :)

 

kosmostrada, Kochana nie nakrecaj sie ze to cofanie sie , juz Ci wczoraj to wyjasnialam > Pamietasz jakie ja mialam Boze Narodzenie? z domu sie balam wyjsc , ciagly lęk taki na granicy wariactwa i minelo , znow jestem mobilna i to bez zadnych prochow.

 

 

mirunia, A Ty Kochana tez dzis na spacerku bylas?

 

Ja juz wyplumkana , zab mnie boli jak nagdryzam nim , jutro rano cytologia , pozniej Madzia a na koniec dentystka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no zdecydowanie te zmiany ciśnieniowe nie sprzyjają. Ale jutro do pracy, trzeba głowę podnieśc, wypiąc pierś i do przodu.

 

platek rozy, ciekawe co powie dentystka o ząbku...

 

Powiem Wam, że wsparcie od osób, które dokładnie wiedzą o czym mówię, to jest skarb...

 

Też chyba pójdę się wykąpac, bo śpik mnie bierze z tej pogody i tego sponiewierania lękiem. Może coś obejrzę w telewizji, chyba mam nagrane stare Kryminalne Zagadki Las Vegas - puszczam sobie na zlasowanie mózgu i uśpienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wsparcie od osób, które dokładnie wiedzą o czym mówię, to jest skarb...

A no jest, jest bo jednak utwierdza człowieka w przekonaniu, że da się to zwalczyć ;). Chociaż u mnie, to jeszcze bardzo daleka droga zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×