Skocz do zawartości
Nerwica.com

odzyskanie przyjaciela


Friends

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja miałam na myśli czarnoskórego z Afryki kochanie :P

 

[*EDIT*]

 

ale jestescie bezczelni teraz

 

no wiesz co, my się tu wszyscy leczymy na coś, więc cierpimy na pewnie ograniczenia, więc możemy nie łapać pewnych rzeczy, nie mamy takich szerokich horyzontów jak Ty.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum nie jest randkowe tylko do zawierania znajomosci, dobra moze jestem biseksualny

a po co wiedziec Tobie jest jaki jestem czy b, g, h

 

[*EDIT*]

 

zamierzam szczerze pogadac z nim ale nie wiem czy jeszcze jest szansa , musze mu o tej sprawie powiedziec

 

[*EDIT*]

 

sadze ze ja i moj przyjaciel dażylismy do jednego celu, szkoda tylko ze pojawila sie przeszkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

para przyjaciol chce byc

nie hce byc z nim para jako cos wiecej bo on widocznie nie chce tak bo mu o tym powiedzialem kiedys. Ale sadze ze jemu zalezalo tylko zeby sie ze mna przespac

 

[*EDIT*]

 

i tu jest problem ze sie zamotałem

 

[*EDIT*]

 

i tu jest problem ze sie zamotałem

 

[*EDIT*]

 

i tu jest problem ze sie zamotałem

 

[*EDIT*]

 

i tu jest problem ze sie zamotałem

 

[*EDIT*]

 

i tu jest problem ze sie zamotałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nic zlego w tym tylko przez to co zrobilem stracilem przyajciela. Dopiero po tym co zrobilem uswiadomilem ze to nie bylo zakochanie tylko zauroczenia . A teraz chce go odzyskac

 

[*EDIT*]

 

No wiesz hiszpan powiedzial mi ze jak mu to powiem to to zrozumie bo jest bisex

 

[*EDIT*]

 

Po prostu ja o tym nie wiedzialem do czego on dazy gdybym wiedzial to moze latwiej mi by bylo. A ja nie chce zeby tak bylo ze sie przespi ze mna i zostawi. Tez nie mam 100% pewnosci ze to chcial zrobic. ale pewien gosciu wczoraj mi powiedzial ktory ma chlopaka ze bisex zalezy na sex i nastepna osoba. I on nie wierzy ze moj kumpel ma chlopaka juz 3 miesiace bo bisex tak nie robia tylko zmieniaja partnerów

 

[*EDIT*]

 

Po prostu ja o tym nie wiedzialem do czego on dazy gdybym wiedzial to moze latwiej mi by bylo. A ja nie chce zeby tak bylo ze sie przespi ze mna i zostawi. Tez nie mam 100% pewnosci ze to chcial zrobic. ale pewien gosciu wczoraj mi powiedzial ktory ma chlopaka ze bisex zalezy na sex i nastepna osoba. I on nie wierzy ze moj kumpel ma chlopaka juz 3 miesiace bo bisex tak nie robia tylko zmieniaja partnerów

 

[*EDIT*]

 

i moze bal mi sie o tym mowic bo bal sie ze go zostawie itp

Ja chcialem mu prawde powiedziec ale sie balem ze mnie zostawi bo myslalem ze jest hetero

 

[*EDIT*]

 

Tylko ze jak ja sie zakocham w kims i mam ochote sie z ta osoba przespac to jest blokada i nie moge nic zrobic tego co chcialbym

 

[*EDIT*]

 

Juz byłem blisko myslalem ze moje marzenia sie spełnia ale niestety chyba juz nie bo pojawila sie przeszkoda jego kumpel. gdyby on mi o tym nie powiedzial to moze mialbym pewnosc ze moje zyczenie sie spelni

 

[*EDIT*]

 

i zauwazylem ze kazdego roku o tej samej porze pojawia sie przeszkoda ktora wszytsko niszczy. Tak jak juz wczesniej wspomnialem na temat hiszpana i wlocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×