Skocz do zawartości
Nerwica.com

Introwertyk & ekstrawertyk - szanse ?


Arasha

Inrtowertyk i ekstrawertyk razem ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Inrtowertyk i ekstrawertyk razem ?

    • 1) taki układ jest możliwy do realizacji w praktyce, ale wymaga od obu stron pójścia na pewne ustępstwa
      4
    • 2) to się nie może udać - za duże różnice
      1
    • 3) to może być ciekawe doświadczenie dla obu stron, bez szans na powodzenie
      2
    • 4) nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę się dowiedzieć, na ile możliwy jest związek dwojga osób będących zupełnym przeciwieństwem pod względem osobowościowym, czyli właśnie osoby zamkniętej w sobie z osobą zdecydowanie bardziej ekspresyjną, wyrażającą jasno swoje potrzeby i oczekiwania. Proszę o merytoryczne odp. także przykłady, jeśli ktoś dysponuje takimi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się dowiedzieć, na ile możliwy jest związek dwojga osób będących zupełnym przeciwieństwem pod względem osobowościowym, czyli właśnie osoby zamkniętej w sobie z osobą zdecydowanie bardziej ekspresyjną, wyrażającą jasno swoje potrzeby i oczekiwania. Proszę o merytoryczne odp. także przykłady, jeśli ktoś dysponuje takimi.

 

O ja ciesz pierdziele :roll:
Znowu kuźwa ankieta? :hide:

 

 

 

padłam kurfa padłam :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, brakuje mi opcji: daruj już sobie te głupie ankiety. :cry:

 

A przydałaby się...

 

W temacie: dwoje dojrzałych ludzi, intro i ekstra mają szanse się dogadać i stworzyć udany związek.

 

Ludzie z nierozwiązanymi problemami typu DDA, DDD czy inne MZK, niedojrzali i nie robiący nic ze swoimi zaburzeniami mogą co najwyżej połączyć się w parę i paczeć jak się wszystko rypie, sypie i trzeszczy. Nieważne czy są inro czy ekstrawertykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, nie prowadzę żadnych badań i nie mam wpływu na wypowiedzi innych forumowiczów. O co tym razem chodzi ? Poza tym część osób potraktowała temat poważnie, więc niby dlaczego masz go usunąć ? W którym miejscu jest sprzeczny z regulaminem ? Ja potrzebuję odp. wyłącznie na własny użytek. Były tu bardziej kontrowersyjne tematy,

w których spam lał się strumieniami i wszystko było dobrze, ale jak tylko ja coś założę, co akurat ma bardzo dużo wspólnego z psychologią, to od razu jest wielkie halo. Możesz mi to wyjaśnić ? I co temat ma wspólnego z off-topem. Artemizja prosiła mnie, żebym nie wdawała się w słowne potyczki z forumowiczami, tylko zgłaszała posty, które nie dotyczą dyskusji, co też niniejszym uczyniłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, Jak to nie prowadzisz badań? A ta ankieta to co? To nie badanie?

Pierwsza lepsza pozycja... wpisujesz w necie i dowiadujesz się kim są introwertycy, a kim ekstrawertycy, jakie profile prezentują. Do tego nie jest potrzebna żadna ankieta.

Wskaż mi "te" parę osób, które potraktowały ankietę poważnie. Chyba, że "dwie" oznacza dla Ciebie "parę".

I nie myśl, że się czepiam Twoich postów. Czytam nie tylko Twoje. Powiem nawet więcej... Twoje czytam na samym końcu bo mam dość spamu.

Co do tematu... nie jest sprzeczny z Regulaminem, ale nie oznacza to, że możesz nieustannie zakładać wątki, które potem zamieniają się w śmietnik. Może i masz dobre intencje chcąc poszerzyć swoją wiedzę z zakresu łatwych tematów, ale sama widzisz jak większość reaguje na Twoje posty, wtedy tworzy się na Forum bałagan. O żadne słowne potyczki tu nie chodzi, tylko o merytoryczną wartość postów, nie tylko Twoich.

Sprawę uważam za zakończoną i nie mam już więcej nic do powiedzenia w temacie.

 

 

Was Kochani Przedmówcy proszę o konkretne wypowiedzi w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, wiem, na czym polega introwertyzm i ekstrawertyzm. Nie muszę tego nigdzie szukać ani sprawdzać. Ale chcę się dowiedzieć, na ile jest możliwy związek dwojga osób przejawiających takie cechy. Ankietę dołączyłam wyłącznie dlatego, że zdarzają się osoby, którym być może nie chce się rozpisywać, ale mają swoje zdanie, które mogą wyrazić poprzez wybór jednej z opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, jak temat cię interesuje to pogrzebać możesz w artykułach naukowych na temat introwertyzmu/ekstrawertyzmu dostępnych za free (choćby przez Google Scholar czy DOAJ). Temat jest na tyle "psychologiczny", że wierzyć mi się nie chce, że ktoś już takich badań nie robił i nie opublikował wyników w jakimś dżurnalu naukowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, jak najbardziej może się udać, ja jestem skrajnym introwertykiem a moja dziewczyna ekstrawertyczką.

dlatego zaznaczyłem pierwszą opcję w ankiecie. nie ma też wielkich ustępstw, dużo nas łączy, mamy o czym rozmawiać, jesteśmy dopasowani seksualnie i światopoglądowo, różnice w temperamencie to tylko taki nieszkodliwy smaczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×