Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pasuje wyjść na prostą, prawda?


SdoS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nazywam się Michał i mam 17 lat. Wszystko zaczęło się dokładnie w czerwcu. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć co mniej więcej się wydarzyło to mogę napisać na prywatną wiadomość, nie wiem na jakiej zasadzie działa to forum. Od tamtego dnia, mam nerwicę lekową. Ciągle mi się coś dzieje, boję się, że tamten dzień wróci, nie potrzebnie się schizuje i jest coraz gorzej. Już nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Michał!

 

Napisałeś, że masz nerwicę lękową. Byłeś u lekarza, który zdiagnozował Cię w tym kierunku, czy sam sobie postawiłeś taką diagnozę? Leczysz się jakoś? Korzystasz ze wsparcia psychoterapeuty? Samo na pewno nie przejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SdoS , nie gdybaj i sam się nie diagnozuj. Idź do psychologa lub psychiatry np. do najbliższej poradni zdrowia psychicznego. Podczas bezpośredniej wizyty lekarz będzie mógł stwierdzić, czy i ewentualnie co Ci dolega i jeśli to konieczne, zaproponuje odpowiednie leczenie. Nie ma się czego wstydzić. Naprawdę warto poszukać dla siebie pomocy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się może ktoś z Was czy osoba niepełnoletnia do psychologa musi iść z rodzicem? Najpierw chciałbym pójść do psychologa, o wszystkim z nim porozmawiać i wtedy dopiero porozmawiać z rodzicami, to byłoby dla mnie łatwiejsze. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×