Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

cytrynka84 no dziwne działanie bardzo dziwne. Niby już jest ok a tu nagle tak ciężko. Dzisiaj to myślałem że nie wyrobie dosłownie :/ Po jakim czasie Ci przeszło?

 

-- 25 kwi 2015, 21:47 --

 

Ewgf ale masz końskie dawki tych leków. Kurde wiem że nie idzie bez tego, ale ja np. na 200 trazodonu to uhh. Jak funkcjonujesz po tych lekach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deoodeoo, nie wiem jeszcze bo się rozkręca ale zapowiada się dobrze.

nobody25, normalnie funkcjonuję co tobie sie "robiło" po 200 trazodonu? To wiadomo że z początku przymula ale po jakims czasie receptory się przyzwyczają i nie ma takie zamułki. Ja mam problem ze straszną nadpobudliwością. Dla mnie te leki to jak cukierki po 5mg relanium to ja dopiero odżywam, a po kawie to śpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nobody25, 2 tygodnie to jeszcze zbyt krotko, zeby stwierdzic- moze to dalej uboki ... ja po 5 miesiacach brania Sertraliny zmienilam ja na paroksetyne... bo dopiero po tych paru miesiacach zaczela sie sieczka...

trzymaj sie i wytrzymaj jeszcze troche! mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×