Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, :105: eh wycieczek nawet krótkich to zazdroszczę najbardziej...

 

cyklopka, ja tak miałam w piątek jak szłam do biblioteki. Szłam i szłam i kurde dojśc nie mogłam, a w połowie schodów musiałam się zatrzymac i odsapnąc, jakbym ze sto lat miała. Ale u mnie taka niemoc i osłabienie mięśni to objaw psychosomatyczny, więc żadna nowośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana! To udana sobota! Do ludzi poszłaś i przyjemności różniste sobie sprawiłaś, no miód na serce. Ja też muszę szminkę kupic, ale poczekam do tej promocji w rossku, o której mówiłaś. Jaki kolorek wybrałaś?

 

Tak miło mi się Was czyta, jak taką energię macie, to mi się też od razu chce mobilizowac do walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Tak ale ranek byl do dupy za przeproszeniem , mialam slabe nogi , obraz mi uciekal sprzed oczu ... a jazdy byly ale pomyslalam a nic mi nie przyjdzie ze tak bede siedziala. Poszlam .

 

http://natalia-lily.blogspot.com/2014/10/golden-rose-vision-lipstick-nr-105.html

taka s zminke :)

Mam nadzieje ze mi w niej bedzie ladnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja to nie umiem bloga prowadzic , mialam kiedys ale bylam malosystematyczna :(

Ja bym chciała, ale nie taki "pamiętniczek" jak kiedyś, tylko coś ciut bardziej opiniotwórczego. Tylko boję się, że mam za duży rozstrzał zainteresowań :mhm: Bo nie mogłabym tylko o jedzeniu, tylko o kosmetykach, tylko o książkach... :bezradny: Potrzebny byłby jakiś koncept, no i najważniejsze, chwytliwa nazwa/adres i wybór serwisu :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja wlasnie tez mialam takie cos ze wrzucalam i przepisy ze zdjeciami i o ksiazkach pisalam ale braklo mi systematycznosci :x

 

kosmostrada, wlasnie ja c hyba nie mialam ani raz czerwonej szminki ... nie umiem sobie idealnej do mojego typu urody dobrac.

 

Aranjani, tak:D i jak wychodze na jakies imprezy bo kolor jest taki mocny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×