Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, tez poszlam do biblioteki :mhm: takiej nie na moim osiedlu tylko na osiedlu obok bo akurat tamtedy przechodzilam , mysle wstapie i weszlam a tam urodzaj skandynawskich autorow :105::pirate: oraz nasza polska Katarzyna Bonda wiec wzielam jeszcze 5 ksiazek i teraz dumam kiedy ja to wszytsko bede miala czas czytac :D:mrgreen: al e nie moglam zostawic tylu autorow na ktorych sie czailam od dawna i szlam do domu objuczona jak osiol , w jednej rece torba z ksiazkami a w drugiej ciezka z zakupami jedzeniowymi. :roll: teraz sie bede martwila jak mogl kregoslup to zniosl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, prawda. Weekend nadchodzi, więc pewnie zaliczę tradycyjnego doła, ale na razie jest nieźle. Wciągnę kebaba, w ramach diety, i pojeżdżę na rowerze by me pośladki znów były twarde jak stal, a uda odznaczały się siłą i wytrzymałością!

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już po obiadku - makaron z boczkiem, szpinakiem, w sosie śmietanowym od serca posypany parmezanem. Udało mi się nawet trochę zjeśc, jak dobrze.

 

platek rozy, ja nic nie pożyczyłam, bo mam w domu kupiony na promocji "Gniew" Miłoszewskiego i moja mama ma mi przywieźc zamówione pozycje ze swojej biblioteki. I tak karę musiałam zapłacic dzisiaj , bo przetrzymałam książki. :bezradny: Zresztą jak jestem w takim stanie lęku wolnopłynącego to nie mogę czytac, bo mi słabo... :why:

 

jasaw, Hej Kochana! Tryskasz miłością i optymizmem, aż przyjemnie się Ciebie czyta. :105:

 

Zabieram się dalej za robotę, tylko chińską herbatkę sobie zaparzę. Chcę, żeby już było jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej Kochana! jak dobrze że Ty też świergoczesz z tymi ptaszkami! :D Cieszę się, że humorek dopisuje i niech już tak zostanie wraz z rozbuchaniem się wiosny.

 

Marcin2013, hej Marcinie, ty też tu dziś uśmiechnięty! :great:

 

No i nie mam zamówionych książek, bo wszystkie wypożyczone, cały naród postanowił się psychologicznie dokształcic. :shock: Zobaczę w ramach zajęc własnych, może na allegro są używane po taniości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, chciałam sobie poczytac ku pokrzepieniu między innymi książki takiego fajnego psychologa A.Ellisa i nie tylko, długo grzebałam, żeby znaleźc pozycje wyglądające na sensowne, a nie poradnikowy bełkot. W mojej bibliotece nie ma żadnej w ogóle na stanie , a moja mama szukała w swoich i wszystkie z mojej listy wypożyczone... Więc albo mam nosa i faktycznie "kultowe" pozycje wybrałam, albo naród znerwicowany czyta co popadnie, co ma tytule lęk lub emocje... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana zpiasz sie do biblioteki wojewodzkiej ( na pewno macie bo kazde wieksze miasto ma) tam zazwyczaj sa dzialy naukowe dla studentow i sporo ksiazek mozna dostac wlasnie tam. ja z takiej biore psychologiczne lub historyczne tudziez biografie :)

 

Aranjani, :******** co porabiacie? :mrgreen:

 

mirunia, :******** witaj :) bardzo sie ciesze ze masz taki fajny nastroj ! Moj tez sie polepszyl , bo jednak ogarnelam sporo i pogoda sie wyrobila chociaz pozniej pokropilo.

A do czytania ostatnio mam spory zapal. Znow sprawia mi to radosc , nie mialam tak od kilku lat bo jak pracowalam i studiowalam przez ostatnie dwa lata jak bylam zdrowa to czytalam tylko ksiazki potrzebne do szkoly, na inne juz nie mialam czasu.

 

Mykam z siostra do galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, widocznie ciekawe pozycje... myśle, że własnie masz nosa :)

Więc zyczę Ci zebys w koncu dorwała te pozycje :)

 

platek rozy, czesc Płateczku :*** a nic... obijamy sie juz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×