Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie kochani

nie odzywałam się bo miałam najwspanialszy tydzień, poznałam mężczyznę i spędziłąm cudne chwile, jest opiekuńczy, ma dobre serducho, jest wspaniały dla mnie.. ( scen łóżkowych nie było ) :) po prostu chyba się zakochałam, on mówi do mnie kochanie i mam motyle w brzuchu

tylko, nie mieszka w Polsce na stałe i był tydzień i dziś wracał

w sobotę byliśmy na weselu, było świetnie

 

co u Was skarby, trochę postaram się nadrobić co u Was :*****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, :******** bardzo ladnie podsumowalas to z czym kazdy z nas tutaj sie mierzy na codzien. :brawo::brawo::brawo:

 

mirunia, :********* ja tez kosmo nasza bardzo podziwiam bo nie wyszla ! A wszytsko co nowe , nie oswojone teraz nas przeraza , musimy to przerobic po swojemu.

 

amelia83, ciesze sie z Toba :********* :yeah::yeah::yeah:

 

A ja na kije mam ochote poleciec.

Teraz troche lezakowalam i czytalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dobrze Cię słyszec i to w takiej formie!!! :great:

 

jasaw, mirunia, platek rozy, Dziękuje Kochane za słowa wsparcia, nawet nie wiecie jak mi się dobrze na sercu zrobiło... Tak, pewnie troszkę za wcześniej, ale chciałam coś przeżyc wspaniałego, innego i wygenerowac ładne wspomnienie. Te dwa dni bez leków czułam się całkiem dobrze i tak bardzo chciałam to wykorzystac. Smutno mi okrutnie, że tak to się skończyło... Ale macie rację, trzeba się podnieśc i iśc dalej.

 

mirunia, Odetchnęłam z ulgą, jak przeczytałam, z jak dobrą energią wyszłaś od lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :D to minie, na pewno :!:

 

Ja dzisiaj byłam bardzo długo na powietrzu. Najpierw 3 godziny spędziłam z Wnuczkiem i Synową na długim spacerze-tereny działkowe, udostępnione dla chcących dotlenić - pięknie, wiosennie, powietrze czyste...

Zrobiłam szybki obiad i poszliśmy z Mężem do biblioteki, bo miał zamówioną jakąś książkę...więc ponownie spacer, wcale nie krótki...

Teraz jestem senna, ale chciałabym dzisiaj położyć się w miarę wcześnie, ponieważ od 10 jutro mamy dyżur u młodszego Wnuczka...

Dzisiaj nie spałam w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Dzięki bardzo! Kciukasy są mi dziś bardzo potrzebne.

 

Udało mi się trochę zjeśc obiadu, co jest już sukcesem, bo w takim stanie mam żołądek, jak dobrze zaciśnięty węzeł żeglarski. Teraz piję herbatkę ziołową i byle do wieczora. A na jutro planuję już małe sprzątanie, pójście do biblioteki, ładny spacer nie tylko dla psa ale i dla siebie, może się uda, w końcu jutro nowy dzień i wszystko może się zmienic.

 

mirunia, A powiedział Ci , kiedy planuje odstawianie od tabsów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, twój doktor będzie wiedział, że już jesteś gotowa na odstawienie. Ja pamiętam za pierwszym razem brania leków, gdy mnie naprawdę postawiły na nogi, to odstawienie nie było żadnym problemem. Ty też dasz radę, w razie co, będziemy z Tobą. Ale nie ma co gdybac, bo i tak jeszcze nie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja czaję się jutro na zmianę pościeli i wysuszenie na dworze - też uwielbiam ten zapach... :105:

 

Psa dziś zaprowadziłam do fryzjera i cały czas nie mogę się przyzwyczaic do jego eleganckiego wyglądu. Paczę i paczę, gdzie ten przerośnięty mop, gdzie?

Dziś kot sąsiadów wszedł z mężem do domu, ale był cyrk... Kot cool, pies w szoku, obwąchiwał go ze wszystkich stron, ekscytował się, cały czas za kotem chodził, wreszcie dostał łapą po pysku, bo kot spokojnie nie mógł zwiedzac. Musiałam gościa wynieśc na dwór, no w końcu gospodarza ( nawet z lekka natrętnego w konwersacji) nie traktuje się z liścia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×