Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy rozumiem że masz jeszcze resztki sił na małpowanie po motłochu uśmiechania się,wyłażenia na ulice,energetyzacji,zakochiwanie sie?bo mi też idzie to nadzwyczaj ciężko i oczekuję jedynie w domu na śmierć.za granicą kilka dni udało sie pobawić w motłoch no tyle że bez rżnięcia dupeczek i bez zachochiwania sie czego wcale nie potrzebje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Myślałam, że to przeziębienie... ale raczej to alergia... testy robiłam... ale bardzo dawno temu i wtedy nic nie wyszło. W tamtym roku nic mi nie było. Ale dwa lata temu miałam podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, nie ma za co :D Są też na rynku tabletki innych firm, o podobny składzie, ..doraźnie to nawet skuteczne, ale na pewno nie zlikwiduje problemu...

Lepiej coś, niż nic :mrgreen:

 

Np. to, też w dozie:

 

http://www.doz.pl/apteka/p20257-Calcium_Duo_Alergo__kwercetyna_tabletki_musujace_20_szt korzystna oferta, mogę Ci zamówić ze swojego konta i odbierzesz u siebie, znajdziemy aptekę w Twoim mieście...to bezpłatne zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja też lubię, zresztą mi pozostały tylko manualne zabiegi, po przebytej chorobie, czego żałuję. Bardzo podobnie jak masaż działa laser...

 

 

Mniejsze dawki leków oznaczają jedno - poprawę. Wiadomo, że nie wiadomo czy organizm będzie z tego zadowlony :D , ale najważniejsze, to właściwie ustawić psychikę i do przozdu :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :********** witam Niewitanych

A ja powleklam sie na to usg , i mam nowa fajna pania ginekolog :D wybadala mnie i jeszcze na cyto dala termin na poniedzialek.

Byla mila , sympatyczna i w ogole nie mialam jazd na fotelu ani podczas usg.Dostalam bezplatnie jedno opakowanie hormonkow na sprobowanie i od polowy maja na nie wchodze , ciekawe jak sie bede czula... :bezradny:

Tylko sie upocilam jak mops bo mam katar i czuje sie do kitu.

 

nieboszczykzalezy od podejscia do zycia , ja nie chce siedziec zamknieta w domu ic zekac na smierc bo ona i tak mnie dopadnie i bez oczekiwania . Ja sie chce cieszyc darowanym mi czasem i zyc jak najlepniej mimo chorob.

 

 

mirunia, ciesze sie ogromnie ze wrocilas zadowolona i ze pan doktor ma podejscie do pacjenta i serce by go leczyc z glowa :)

 

Aranjani, jednak alergia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Bzrdo Ci dziękuje Kochana :) Ale zamawiac sensu nie ma bo przesyłka drożej wyjdzie. Zacznę od tego wapna co mi poleciłaś :)

 

platek rozy, chyba tak... bo rano obudziłam sie bez kataru... a wyszła tylko na pole... i zaczełam kichac, i zaczeło leciec mi z nosa i łzawiłam jakbym ryczała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, tego się nie wysyła, tylko zamawia i jest bezpłatnie dostarczane do apteki, która ma z nimi umowę w danej miesjcowości...to żaden problem, bo dostaję powiadomienie, że już jest do odebrania we wskazanej przeze mnie aptece, idziesz osobiście i odbierasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, no wlasnie a moja poprzednia z ktorej bylamz adowolona przyjmuje juz tylko raz w tygodniu na NFZ i terminy sa kilkumiesieczne :( i zapisali mnie jakies trzy tygodnie temu do wstretnej kobiety ktora na mnie sie wydzierala i nawet mnie nie zbadala bo to nie koncert zyczen tak mi pwoedziala i w dodatku nie miala zielonego pojecia o mojej chorobie ( nie umyslowej tylko o endometriozie) ktora przeciez ona ma leczyc. No i sie zapisalam do jakiejs innej i mi szkoda bylo wizytya teraz ciesze sie ze poszlam mimo zlego samopoczucia. tak zaziebiona jestem :-|:-| Dzis nie psozlam do Madzi bo bym ja zarazila.

Aranjani, no to ewidentnie alergia :) a ja sie chichralam jeszcze d lugo po naszej rozmowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×