Skocz do zawartości
Nerwica.com

poddaję się??


bedewere

Rekomendowane odpowiedzi

meliska ni ma wychlalam

Ja tak dalej nie bede mogla zyc, musze cos zrobic

ja tak dlugo ni edam rady'

te uczucia sa coraz silniejsze

 

---- EDIT ----

 

Wisz co ja wiem o co tu chodzi

 

Ja sie boje ze bede taka jak Ci ludzie anonimowi co do siebie mowia Ci z ktorych ludzie sie smieja i boja unikaja jak ognia

Boje sie poprosic o pomoc bo ogarnia mnie srach ze ktos moze mnie w podobny sposob osadzic i pozucic

o takoło sobie wymyslilam

uszy mnie pioka i mam mrowienia na glowi

Aga ty mi mowisz nie shiizofrenia

jesli nie

to nerwica, jesuuu czy nie mozna zapanowac nad swoimi emocjami ja sie czuje teraz jak "nic zupełne nic"

 

---- EDIT ----

 

wiem ze Ty czy ktokolwiek z mojej rodziny mi nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedewere, nie chcę cię krytykowac ale dla mnie jetseś jak bezrobotny który nie robi kompletnie nic tylko siedzi w domu i narzeka i płacze, że nie ma pracy, a ta meliska to tak jakbyś czytała gazetę z ogłoszeniami pracy........może i pomaga ale tak naprawde nic nie daje......

Nie dajesz sobie szansy....nie chcesz iść do porządnego psychiatry...nie chcesz zacząć terapii...nie chcesz przyjmować leków.....samo nic ci nie przejdzie, musisz to w końcu zrozumieć.

Piszesz, że sama siebie nie rozumiesz - nie jesteś wyjątkiem na tym forum - po to jest psycholog - żeby pomógł ci zrozumieć jak działają twoje emocje, po to są leki - żeby cię wyciszyć i uspokoić i przygotować do terapii.

 

Każdemu z nas już się wydawało, że nigdy nie będzie lpeij...owszem zapewniam cię, że będzie trzeba tylko się mocno postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedewere, Musze przyznać racje dziewczyna,nie dlatego ze chcem po prostu jest taka prawda.....

Popatrz ciągle Cie pocieszam,a Ty mnie raz na jakiś czas, mam wrażenie,że mnie nie słuchasz...

Fakt przez tel.fajnie nam sie rozmawiało,ale Ja po tej rozmowie strasznie zle sie czułam bo wszystkie bóle przelałaś na mnie....i nie mogłam spac :(

 

Ja chciałabym wszystkim pomóc ,bo już mam taki charakter....ale Tobie można tłumaczyć,a Ty ciągle swoje...

Ja też potrzebuje wsparcia i pomocy...

 

Anka to Twoje życie nikt za Ciebie żyć nie będzie ...pisałam Ci to też....

 

Zobacz każdy jakoś żyje walczy nie PODDAJE SIĘ

Ja mimo problemów i złego samopoczucia(zostawiłam leki) wiem ze to jest tylko w mojej głowie i wiem ze nie umre od tego....

 

Ucze się z tym żyć,żyje bo musze dla dzieci i męża i naturalnie dla siebie...

nie chcem za 40 lat siedziec w fotelu i myśleć ,że zycie mi uciekło i nie skorzystałam z niego jak powinnam,bo sie dołowałam,zamartwiałam czy jestem chora czy nie.

A dzieci mnie znienawidzą bo będe jak cytryna,więc cieszę sie żyje to najwiekszy dar jaki mamy....

 

Potrafiłam wyjść z domu z dzieciakami na sanki,tarzaliśmy sie w sniegu i rzucalismy śnieżkami :D

Trzeba coś robić,jutro lecimy na basen i na kęgle nie poddam się :!::!:

 

---- EDIT ----

 

bedewere, Musze przyznać racje dziewczyna,nie dlatego ze chcem po prostu jest taka prawda.....

Popatrz ciągle Cie pocieszam,a Ty mnie raz na jakiś czas, mam wrażenie,że mnie nie słuchasz...

Fakt przez tel.fajnie nam sie rozmawiało,ale Ja po tej rozmowie strasznie zle sie czułam bo wszystkie bóle przelałaś na mnie....i nie mogłam spac :(

 

Ja chciałabym wszystkim pomóc ,bo już mam taki charakter....ale Tobie można tłumaczyć,a Ty ciągle swoje...

Ja też potrzebuje wsparcia i pomocy...

 

Anka to Twoje życie nikt za Ciebie żyć nie będzie ...pisałam Ci to też....

 

Zobacz każdy jakoś żyje walczy nie PODDAJE SIĘ

Ja mimo problemów i złego samopoczucia(zostawiłam leki) wiem ze to jest tylko w mojej głowie i wiem ze nie umre od tego....

 

Ucze się z tym żyć,żyje bo musze dla dzieci i męża i naturalnie dla siebie...

nie chcem za 40 lat siedziec w fotelu i myśleć ,że zycie mi uciekło i nie skorzystałam z niego jak powinnam,bo sie dołowałam,zamartwiałam czy jestem chora czy nie.

A dzieci mnie znienawidzą bo będe jak cytryna,więc cieszę sie żyje to najwiekszy dar jaki mamy....

 

Potrafiłam wyjść z domu z dzieciakami na sanki,tarzaliśmy sie w sniegu i rzucalismy śnieżkami :D

Trzeba coś robić,jutro lecimy na basen i na kęgle nie poddam się :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOze i macie racje skupiam sie tylko na sobie i na swoich problemach,,, egoistyczne strasznie

Aga wiem oczekiwalam od ciebie duzo a z sibie nic nie dalam przepraszam, nie chcialam Ciebie tym tak mocno obciazac, nie wiem co jeszcze napisac, wiem ze tobie jest ciezko moze i ciezej odemnie chcialabym tez ciebie wspierac ;-)\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem prawdopodobnie w tym tyg, ale jeszcze nie jestem pewna

Wisz Aga dałaś mi popalic ostatnia, troche jestem na ciebie zla, moze fakt duzo Ci powiedzialam niepotrzebnie ale nie chcialam nikogo swoimi problemami obarczac, wystarczy ze ja sie martwie

P

 

[*EDIT*]

 

Kiedy usiadlam pierwszy raz na te forum chcialam zobaczyc jak inni sobie z tym radza, nie szukalam pomocy, szukalam raczej podobienstwa, teraz gdy juz cos jest nie tak zrobiliscie zemnie ofiare losu, nie znacie mnie , jestem normalna dziweczyna ktora kocha ktora pracuje, moja meliska to to herbatka ktora pomaga mi przetrwac 8 godz w pracy, a czemu nie chcem psychoterapi proste:

BOJE SIE WYROKU

SŁUSZNIE: Moze nie boje sie ze jesli uslysze nerwica i depresja to sie temu poddam

to tyle

 

[*EDIT*]

 

Wiesz co Aga popatrz wyzej, ostro jak to czytam to az mi nie wiem: głupio, przykro, fajnie tak kogos pod kreska postawic, jak tak to nikogusio tu nie bylo a teraz latwo powiedziec "bedewere" nieprzyjemna: a czy ja nie moge pisac to co mi na duszy lezy, czy czyms kogos uraziłam?

 

Wiem ze nie tedy droga, ja zrobie cos dla siebie to jest pewne

:-)

 

[*EDIT*]

 

i dam sobie z tym radę juz raz sobie poradziłam, ciężko było ale dałam rade teraz bedzie podobnie, cieżko ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty sie obrazasz????

Przestan proszę Cie...

 

Dziewczyny Ci napisały dlaczego taka jesteś niemiła dla innych,którzy chca Ci pomóc....

 

Skoro piszesz ,że jesteś normalna,to jakiego wyroku się boisz :?::?:

 

Nie jesteś ofiarą losu,dla mnie napewno nie :!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam chwile w pracy próbowałam coś robić,ale nic mi nie wychodzi.....

wróciłam do domu,dobrze że pracuje sama u siebie

ku..nie umiem sie jakoś ogarnąć,zostawiałm leki myślałam ,że bedzie dobrze,a tu ciul jeszczze gorzej trzese sie cała w środku,a niby jestem spokojna ....

Dzis jade do psychiatry do takiego z prawdziwego zdarzenia,bo te psycholoszki juz mnie wku...leki jakies gówniane mam nic mi nie pomagaja,zle mi po nich ,bez nich jeszcze gorzej....jak sama sobie nie wmówię ze jest ok to nic mi nie pomaga...a nie chce mi sie juz wmawiac nie mam ku..nikogo do pogadania ku..nikogo :!::!::!:

Odkąd wróciłam ze szpitala mąż mnie nie słucha nie rozumie już nawet nie zaczynam z nim gadac bo po co ...karzda rozmowa konczy sie kłutnia..

Dzieci się kluca miedzy soba,staje w ich obronie to robie zle wszystko ku..robie zle i jestem wszystkiemu winna :(:(:(

Nic mi się nie chce juz ,wczorajszy wieczór mnie dobił miałam ataki nie wiem skąd co jak ..w nocy nie spałam jakies ku..zwidy miałam,nie wiem chyba od tych leków,a jak już udałao mi sie zasnąć to budziłam sie z krzykiem,a serce mysłałam,że mi wyskoczy ....

Wszystko mi się je...wali mi sie mój poukładany świat... :(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem jak bedziesz miala dol w nocy to dzwon domnie nie wazne ktora bedzie godzina, masz mnie pamietaj, niby obca i daleko ale lepiej zebys zemna pogadala niz shizowala siebie

Ja ciiagle prowadze ze soba dialogi jak jakas nienormalna w myslach gadam z toba, ze soba z psycholog itp itd

pamietam co mi psycholog powiedziala

NERWICA TO LAMPKA KONTROLNA KTORA SIE ZAPALA ZEBY NAM POKAZAC ZE COS JEST NEI TAK W NASZYM ZYCIU i kiedy mialam ataki kazala mi sie pytac samej siebie czego ja moge chciec ze sie tak czuje dlaczego ja sie tak czuje

bedzie dobrze

ja czasem tez w to nie wieze ale musi byc dobrze zycie jest dlugie DAMY RADE :-)

 

[*EDIT*]

 

Aga jesli chodzi o meza to moze on sie martwi i nie potrafi w inny sposob ci tego okazac

wytlumacz jemu ze "PORADZISZ SOBIE Z TYM I ZEBY SIE NIE MARTWIL ZE GO KOCHAC POTRZEBUJESZ ALE Z NERWICA DASZ SOBIE RADE"

I jeszcze cos Agus NERWIca

NIE JEST CHOROBA PSYCHICZNA TYLKO CHOROBA EMOCJI :-) IIIIII UWAGA TERAZ SŁUCHAJ

TO JEST FAKT NIE JESTES CHORA PSYCHICZNIE

BUSKA :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się jak wariatka jakaś inna

 

[*EDIT*]

 

Jak mam mu wytłumaczyć,jak on gada swoje,a Ja swoje...Mam dosyc co mu będę gadac jak nie rozumie teraz sie obrazil bo mu nie powiedziałam wczesniej ze do psychiatry dziś jade :evil:

I znowu jazda że jestem głupia bo zmieniam ciągle lakarzy...no i jak tu gadac :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE JESTES Z TYM SAMA

JEST NAS DWIE :-)

MNIE NP WSZYSTKO SWEDZI TEZ MAM ZWIDY WIDZE KATEM OKA JAKIES CIENIE WPIZDU JAK SIE OBRACAM NIE MA NIC

Aga jeszcze bedziemy sie cieszyc zyciem

tylko sie nie poddawaj

ja jestem z toba caly czas mysle jak u ciebie i modle sie za nas dwie

bedzie OK

 

[*EDIT*]

 

Aga nie denerwuj sie tak bo on nie chce zle

ja tez czasem mam wrazenie(ciągle) ze nikt nie rozumie mnie i wogle do dupy jest...

ale jak tak powiem sobie

spokojnie zuje sie tak bo zostalam kiedys opuszczona bo mi zle

to jakos widze rzeczy inaczej

 

[*EDIT*]

 

J ciebie rozumiem, tez udezam gdzie popadnie zyby otrzymac cos co mi pomoze, tzeba prubowac wszystkiego

ponoc maly impuls potrafi sprawic ze nerwica mija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj tam

mam sposob

kiedy jest zel szukam smiesznych wspomnien

np wczoraj przejezyczylam tytuly filmu

zamiast alfabetyczny morderca powiedzialam analfabetyczny morderca

gnilam z tego jak glupia

ale dzis mi to pomoglo

 

[*EDIT*]

 

GA JA WIEM, JA TEZ CZESCIEJ MAM CHWILE ZWATPIENIA NIZ DOBRE

ALE JUZ MNIE TO WALI

SAMA NAPISALAS ZE SIE NIE PODDASZ ZE NIE CHCESZ BYC JAK CYTRYNA

 

trzeba cos zrobic dla siebie

 

[*EDIT*]

 

Aga jak bedzie zle dzwon :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

no bylam dostalam nowy lek benzo po ktorym sie cudnie poczulam i przespalam cala noc :D

Powiedzial ze to wszystko co sie ze mna dzieje jest spowodowane moimi przezyciami,ze jeszcze,hmm jeszcze nie jestem chora umyslowo :D

Wydal sie konkretny i rzeczowy wiec bede do niego chodzic,fakt prywatnie,ale wole zaplacic i miec spokoj ,a nie testowac lekow od psycholoszek,ktore mnie traktuja jak krolika,wezzzzz daly mi na uspokojenie odpowiednik dipchergamu ten lek daje sie na rzyganie kobieta w ciazy i dziecia :evil:

Obudzilam sie dzis bez trzesawek i przespalam cala noc... :P

 

Jade zaraz na masaz,bede po 10 ,a co u Ciebie jak samopoczucie kochanie :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff...to dobre wiesci

Aga a ja sie boje ze moge juz byc chora umysłowo wiesz

to moj jedyny lek :-)

 

[*EDIT*]

 

Wisz Aga ja niektorych rzeczy nie moge czytac na tym forum

mam wrazenie ze to mnie berdziej nakreca, sprawia ze nie potrafie zapomniec o swoich dolegliwosciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIS CZUJE SIE DOBRZE ALE AZ DZIWNIE DOBRZE WIDZE SWIAT NORMALNIE BEZ POCZUCIA DEREALIZACJI, I TAK KU...KWA KWA JAKBYM SAMA SOBIE NIE MOGLA POZWOLIC NA TO ZEBY SIE CZUC GITES

SIEDZE PRACUJE GADAM ZAPOMINAM O PROBLEMACH I NAGLE JEB.. PRZECIEZ MAM NERWICE I TAKIE UCZUCIE PUSTE MNIE OGARNIA I UCIEKAC SIE CHCE

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

fakreble :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×