Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Alergia! :evil:

Mam podobnie, muszę kupić jakieś tabletki (męczy mnie jak tylko coś zacznie kwitnąć do samej zimy). Jeżeli o temat chodzi, dzisiaj się wkurzam na samego siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że Pluszowa marnuje swoje zdolności jako medium (ew wysłanniczki szatana, ciężko stwierdzić), bo na tych jej mocach mogłybyśmy dobić hajsu i przeprawiać się Pacyfikiem na pozłacanym jachcie ku lepszemu. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezorganizacja, którą wprowadziła dziś matka będąca zawsze ogarniętą kobietą. Rozjebała wszystkim porządek dnia i plany, w efekcie czego postanowiłam zostać w domu i pracować. Niech teraz ponosi konsekwencje i zapierdala wespół z brygadą, którą zorganizowała i która ma lewe ręce do roboty. :evil: Szkoda mi (o dziwo) ojca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że kurwa dzisiaj od ran kop, wiara w siebie, motywacja i koncentracja, etylo dobrze klepło i świetnie pracowało się nad projektem... dobre parę godzin, a mi nie wyszedł, tzn. wyjścć nie moze, może se jeszcze wyjdzie, ale uj wie, czy będę miał ochotę to pochwycić. I że kurwa ugotowałem buraki, ugotowałem ziemniaki z entuzjazem w serduszku, iż coś ciekawego, nowego, smacznego wyjdzie, a otrzymałem mdły, papierowy szit, część ziemniaków wyrzucona (niestety, nie wiedziałem, co mógłbym z nimi innego poczynić), buraki wrzucone do wody buraczanej (czy z nią mogę coś zrobić?).

Super, że mam zrywy, ale zrywów nie starcza na każde zadanie, nawet na te potrzebne, obligatoryjne.

Ta, wkurzyłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×