Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, SLOnce :********* no to mamy podobnie , ja rankami to straszna jestem , mam zazwyczaj telapawe albo slabosci albo pijaka w glowie dopiero kolo poludnia zaczynam funkcjonowac w miare normalnie. Zasrany kortyzol!

 

Davin, a co polecisz ciekawego z filmow? Ostatnio Furie ogladalam . czyham na Snajpera , moze go sciagne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyham na Snajpera , moze go sciagne .

Jak dla mnie średni film bo tematu już mocno oklepany i żeby zaciekawić widza, to serio musiało by być "coś" extra a poza kilkoma akcjami, to nuda i monotonia :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie niewitani!

 

Właśnie wróciłam ze spacerku, bo słoneczko postanowiło na stałe wyleźc zza chmur, to trzeba było skorzystac. Kupiliśmy sobie z młodym frytki i usiedliśmy na słońcu na ławeczce fotonów trochę złapac. Więc przedpołudnie miło zaliczone.

Teraz kawka numer dwa i troszkę porobię bransolek korzystając ze światła.

 

platek rozy, Z rozrywek dla ducha chciałam pójśc na wystawę do galerii, ale nie ma nic dla mnie interesującego w pobliżu. Samochód monsz wziął, więc nie mam za bardzo opcji, bo nie mam dziś siły na komunikację miejską. Zostaje dokończenie książek, muszę w następnym tygodniu oddac do biblioteki.

Zapowiada Ci się miłe popołudnie. :great: A oko już zrobione, więc rozhuśtałaś się i teraz już tylko będzie lepiej.

 

mirunia, Kochana!***** Przesyłam Ci więc trochę mojego słońca, bo ja dziś już skorzystałam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

Dzisiaj zamierzaliśmy z Mężem pojechać do Wilanowa-piękny park i pałac-ale pogoda okropna, a to dość daleko od nas, więc zrezygnowaliśmy. Za to oboje z przyjemnością obejrzeliśmy /po raz n-ty/ albumy Muzeum Narodowego i Zamku Królewskiego. Wolałabym na żywo, ale i tak wrażenia estetyczne niepowtarzalne były naszym udziałem. Kocham malarstwo...

Teraz czytam książkę, Gretkowskiej, ponieważ kiedyś próbowałam i nie mogłam przejść przez kilka kartek, postanowiłam spróbowac ponownie. Powrót okazał się udany - nawet spodobała mi się Jej Polka, sama się dziwię :mhm: Widocznie do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć...zaprzyjaźnianie z polską, współczesną literaturą-pisarzami-trwa.

 

Miłego dnia zyczę Wszystkim... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nowej wersji się nie da wołać po nicku, bo jest po prostu link do profilu. Ale dalej się jeszcze próbuję przyzwyczajać.

 

Takie dzisiaj hasło motywacyjne sobie wymyśliłam: W cuda wierzę, ale fajnie by było wziąć parę spraw w swoje ręce.

 

I tradycyjnie się pochwalę piąteczką, bo poprawiłam kartkówkę z zeszłego tygodnia :)

 

Miłego wieczoru, lecę wziąć lekarstwa, pograć w grę i trochę poćwiczyć, tak w ramach brania się za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×