Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A podobna cała ta sprawa z glutenem to mit i jak jest się zdrowym, to nic to nie pomoże. Co tu jeść by znów wyglądać jak dwudziestolatek?

Na szczęście nie jestem zdrowa :roll:

Za to młodo wyglądam.

 

No mój problem głównie to, że nie ja w domu gotuję i muszę się zwyczajnie dopraszać o więcej warzyw.

 

Od kiedy nie jem tych produktów mlecznych i mniej chleba, to jelito nie fikło mi ani razu. Od wczoraj wdrażam suplementy, potem dojdą ćwiczenia. No i badania jeszcze muszę powtórzyć i wtedy już będzie jasność co tak naprawdę mi szkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:*******

Wstalam z dolem i placzem , moze mi przejdzie ... Pogoda hmmm nie pada , nawet slonce gdzies sie tam przebija ale jest zimno.

W dodatku wczoraj popsul sie domofon i zamek i nie mozna wejsc do klatki :shock::shock: maja to ponoc dzis naprawiac.

 

A ja nijaka , bardzo nijaka.

Widac u mnie tylko kilka dni moze byc niezle a pozniej na leb spada znow depresja i przygniata mnie do ziemi.

Cozzzzz.

Moze stresy wylaza z zebem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, chodziło mi o to, że nie ma czegoś takiego jak sushi wegetariańskie - sushi, to nazwa potrawy, gdzie podstawą jest ryba. To tak samo jak smalec roślinny, który fizycznie nie istnieje ;).

 

A podobna cała ta sprawa z glutenem to mit i jak jest się zdrowym, to nic to nie pomoże. Co tu jeść by znów wyglądać jak dwudziestolatek?

To prawda, akurat kwestie glutenu zostały wykorzystane, żeby sprzedaż żywności bezglutenowej (droższej) wzrosła. Oczywiście, jest tak że gluten szkodzi ale ludziom, którzy faktycznie są chorzy a nie przeciętnemu zdrowemu człowiekowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, no wlasnie ni e moge bo domofon popsuty i zamek tez wiec nie mam sie jak do klatki dostac. Ale pozniej zapytam sie sasiadow czy beda w domu to moze mi zejda otworzyc jakbym gdzies wyszla.

nie mamz amiaru karmic deprechy :) :nono::nono: mam ksiazki , mam filmik.

 

Pochmuralo sie :x:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry niedzielnie!!!

 

Ja od rana na nogach, bo musiałam iśc do cukierni. Monsz miał wczoraj urodziny i dziś jak wróci po wyjeździe, to będziemy na niego w drzwiach czekac z tortem. ;)

Zimno jak cholera, aż do znudzenia ta sama zmienna pogoda. Piję kawę i zastanawiam się, co dziś porobic. Góra prania do poskładania i poprasowania leży i szyderczo się na mnie patrzy, ale przecież nie samymi obowiązkami człowiek żyje, trza coś ku pokrzepieniu serca wykombinowac.

 

platek rozy, Plateczkowa*****, ale na swojego kumpira jakoś się wydostaniesz? Koniecznie nogę wystaw, smutaska przewietrz! Ja wstałam z jakąś taką rozpaczą w sercu, ale wylazłam i jest już lepiej.

 

blah!, zgadzam się z Tobą co do akcji - glutenowi mówimy nie, aczkolwiek jest na pewno garstka ludzi którym on faktycznie nie służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana:********* no wybieram sie ale pod wieczor , moze pojade ze znajomym :)Bede miala wyjscie towarzyskie polaczone z jedzeniowym :)

Poki co chmurzy sie i pogoda w ogole mnie nie zacheca ale moze jakby sasiedzi moi byli to polece do tego pepco i bede miala spacer.

Co planuejsz z rozrywek dla ducha?

Aluś, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×