Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

blah!, zauważyłem właśnie, że sporo się opuściłaś. :nono: Jak nie dobrniesz do 3k postów do końca kwietnia to będę zdegustowany i niepocieszony. Dlaczego tak jest, no powiedz. Albo napisz, żeby się Davin nie czepiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, zauważyłem właśnie, że sporo się opuściłaś. :nono: Jak nie dobrniesz do 3k postów do końca kwietnia to będę zdegustowany i niepocieszony. Dlaczego tak jest, no powiedz. Albo napisz, żeby się Davin nie czepiał.

 

a sie czepia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sie czepia ?

 

No właśnie nie wiem, ale dałbym sobie włosa wyrwać, że ktoś kiedyś napisał "powiedz", a Davin odpisał, że powinno być "napisz". Kiedyś miałem fotograficzną pamięć, więc miałbym pewność, a teraz jest ona podziurawiona przez ssri i już niczego nie jestem pewny. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, mnie też 8)

 

U mnie to snieg, deszcz i wiatr strasznie zimny. Oby przeszło bo nie dojade do Wawy a mojego musze z lotniska odebrac w poniedzialek..

 

Wrr gardlo mnie znow złapało, głowa mnie pobolewała, koleżanka z pracy grypę zołądkowa przytargała ale jak na razie trzymam sie dzielnie uff bo jeszcze by mi tego brakowało :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, zauważyłem właśnie, że sporo się opuściłaś. :nono: Jak nie dobrniesz do 3k postów do końca kwietnia to będę zdegustowany i niepocieszony. Dlaczego tak jest, no powiedz. Albo napisz, żeby się Davin nie czepiał.

To chyba powoli musisz zacząć godzić się z tą myślą :D.

A forum mnie znudziło pewnie dlatego, że uzyskałam już potrzebne mi informacje i tyle. A dyskutować, to już powoli nie ma tutaj o czym - w kółko te same tamaty, te same argumenty ludzie wysnuwają więc już tak nic nowego się nie pojawia tak na prawdę.

 

blah!, zauważyłem właśnie, że sporo się opuściłaś. :nono: Jak nie dobrniesz do 3k postów do końca kwietnia to będę zdegustowany i niepocieszony. Dlaczego tak jest, no powiedz. Albo napisz, żeby się Davin nie czepiał.

 

a sie czepia ?

A było tak, w temacie o broni palnej, gdzie napisałam do Davina, że "chyba nie słucha co "mówię"" - celowo używając cudzysłów ale chyba nie skumał tego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej znudzeni i niewitani! ;)

 

Wróciłam właśnie do domu. Z młodym posnuliśmy się, nic nas nie zachęciło, więc jednomyślnie podjęliśmy decyzję, że jutro robimy sobie obiad z tego co jest w domu, a przeznaczoną na dwa dni kwotę wydajemy dziś na sushi. Było pysznie! :105: Potem poszliśmy jeszcze pokrążyc po empiku.

Łeb mnie cmi od pogody, kawę bym wypiła, ale serducho coś mnie boli i nie wiem, czy ryzykowac herz klekot. :bezradny:

Idę sobie popaczec na moje bratki za oknem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×