Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Koszalin]


beacia

Rekomendowane odpowiedzi

m4rvin napisał:

Jeżeli chodzi o mnie to może być z tym ciężko.

 

Dlaczego?

Z poznawaniem ludzi jest u mnie ciężko, na gg jeszcze sobie daje rade, ale w realu dają o sobie znać lęki, które ciężko jest mi pokonać. Zwyczajnie obawiam się takich spotkań - jak to fobik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem z okolic Koszalina i z chęcią porozmawiam z kimś mniej więcej z tych samych stron i nie tylko z tych samych na temat nerwicy lękowej i nie tylko. Mam nadzieję że uda mi się poznać kilku fajnych ludzi z którymi można będzie wymienić informacje na ten temat i jakoś się wzajemnie wesprzeć na duchu. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem z okolic Koszalina i z chęcią porozmawiam z kimś mniej więcej z tych samych stron i nie tylko z tych samych na temat nerwicy lękowej i nie tylko. Mam nadzieję że uda mi się poznać kilku fajnych ludzi z którymi można będzie wymienić informacje na ten temat i jakoś się wzajemnie wesprzeć na duchu. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z Koszalina byłam na 7f w Krakowie ktoś z Was był..A może jakieś spotkanie w realu uskutecznimy??Fajnie byłoby się poznać zobaczyć...w realu..Może ktoś będzie kreatywny i wyjdzie zpomysłem spotkania w Koszalinie..Jakiś fajny lokal pewnie znajdzie się w Koszalnie, na przykład Żaczek...koło kreślarni...Ja ma mw ogle zaburzenia osbowości..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem z Koszalina jak coś piszcie chętnie pomogę:):)

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam,

 

Czytałam te waszy posty i chciałam napisać ,że sama mam bardzo duże doświadczenie życiowe jako 22 latka bardzo wiele doświadczyłam z każdej jednej strony wiem ,że kazdy ma problemy ale kazdy ma inny bagaż doświdczen problemy mnie nie opuszczją i to coraz wieksze są tez mam nerwicę lękową i koszmary zbyt dużo stresu w tak młodym wieku. Kiedyś dobry Psycholog pwoiedział mi : nie zadawaj sobie pytania dlaczego ja dlaczego?: Tylko Po Co? i w jakim celu? Bardzo mądre słowa:)

Niewiem skąd mam tyle sił ,że to wszytsko przechodzić ale staram się zawsze interesowałam się psychologia , medycyną w tym momencie dostałam się na psychologię i chciałabym pomagac innym bo uważam ,że oosba , która nigdy niczego podobnego nie doświadczyła nie będzie nawet w 1% w stanie zrozumiec czy pomóc danej osobie. sama wiem co to znaczy kiedyś poszłam do psychologa naprodukowałam sie naopowiadałam co mnie dreczy a pani pwoiedziała do mnie prosze wziąśźć to i to i Do widzenia .. od tamtej pory nie wyobrażam sobie ,że mozna tak postapic z człowiekm nie zaleznie od zawodu stopnia naukowego czy wilekości portwela , ludzie o wilekim sercu doświdczeniu życiowym, wartościowym sa poprostu bezcenni :)

bardzo chetnie porozmawiam z innym i uważam ,że takie spotkanie sie wszytskich to wrecz bardzo dobry pomysł jak nie świetny:), ponieważ sami powiedzcie kto was(nas) zrozumie jak nie my sami co mamy takie problemy i wiemy co to znaczy i będziemy się potrafili wspólnie z tego smiac bo zamartwiac sie tez nie można non stop to nas jeszcze bardziej pogrąża.

Wspólnie sie spotykając integrując naprawde mozna sobie pomóc takie jest moje zdanie:)

Pozdrawiam

W razie W: 408332 (piszczie ze jestescie z tego forum :)

Buziaki

 

[Dodane po edycji:]

 

Ps. Chetnie bym zoorganizowała sama takie spotaknie:)Więc jak coś piszcie:)

 

[Dodane po edycji:]

 

Ps. Chetnie bym zoorganizowała sama takie spotaknie:)Więc jak coś piszcie:) Klaudia_Ż,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :) mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zagląda z okolic Koszalina? również szukam osób z Koszalina lub okolic, które cierpią na nerwicę, chciałbym porozmawiać, może i nawet się spotkać, zawsze to raźniej jak nie jest się samemu i ktoś jest w miarę blisko nas ;) w razie co .. 32864787

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :) mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zagląda z okolic Koszalina? również szukam osób z Koszalina lub okolic, które cierpią na nerwicę, chciałbym porozmawiać, może i nawet się spotkać, zawsze to raźniej jak nie jest się samemu i ktoś jest w miarę blisko nas ;) w razie co .. 32864787

 

 

napisałam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×