Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stowarzyszenie Miłośników Starej Skórki


Hans

stara skórka...  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. stara skórka...

    • schodzi płynnie z ogórka
      3
    • gęsia skórka gdy widzę ogórka
      4
    • jest super!!!!!!!! loFFcIaM jĄ!!!!!!!!
      5
    • jest gruboskórna
      0
    • niewarta wyprawki
      1
    • to skórka zrzucona przez reptilianina!!!! odejdź ode mnie aaaaaa!
      2
    • skórka- soczysta, chrupiąca i rumiana om nom nom nom
      1
    • skóra od banana i głowa rozj...
      5
    • buka, i am your father
      8
    • jaki chleb, taka skórka, jaka matka, taka córka
      1
    • nie dziel jej na niedźwiedziu
      1
    • nawet Maciek dupa, gdy lewaków kupa
      7
    • dobre wrogiem lepszego
      1
    • skórka Hansa włochata jak u szympansa
      4
    • aleosochodzi? benzo nigdy nie zawodzi
      4


Rekomendowane odpowiedzi

bę ray, to tak ładnie migotało na złoto, ale za głupia jestem, żeby ustawić gifa w awatarze :-| a zakleiłeś już sobie kamerkę w telefonie, czy dalej yolo?

 

Hans, no jaszka, rozumiem. porównanie z czereśnią o tyle dobitne, co pewnie przesadzone. nie sądzę, żebyś musiał być wobec siebie aż tak krytyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz łeb Masturbov, ale to musiałbym sobie znaleźć nowego psychiatrę na takie triki bo u tej jestem skończony, a nawet dupy jej nie pokazałem przecież

buka, teraz jak ten nowy MK wychodził to zrozumiałem, że jesteś Shinnokiem i wróciłem cię zniszczyć w mortal kombat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cioty lubią nową skórkę. Świeżą, tuż po kąpieli z żelem pachnącym aloesem. Na zawsze pozostanę wierny starej skórce, starą, zmarszczoną, zgrzybiałą, spleśniałą, znasieniałą, zmastkowaną, ręką sponiewieraną będę skórkę ściągał. Ściąganie starej skórki bez końca, lalala, dotknę Słońcia Prącia, u u u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, to ja poproszę o takowe zdjątko, bo mi u babci szpaczory czereśnie wyżerają i nic im nie straszne

Co do mojej zewnętrznej powłoki, to żeś przesadził :oops: Zawszem chciała być inteligentniejsza niż ładniejsza, aleć się nie udało w żadnym aspekcie, bo sekwencja DNA się rypła :?

 

To nie są tanie rzeczy takie zdjęcia! :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, może wreszcie znalazłem coś, na czym zbiję te wymarzone kokosy. ;)

 

I dzięki, że mi w innym wątku przypomniałaś fajną piosenkę z dziecięcych lat. :)

 

weszłam trochę napalona o co kaman, popatrzyłam i jestem lekko rozczarowana..czyli jest jak zwykle..:(

 

Lepiej się przyznaj jakiej skórki używasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Zazwyczaj wypowiadam się poważnie albo wcale. Ten temat też jest poważny, albowiem

 

stara skórka rzondzi

stara skórka łatwo schodzi

stara skórka nigdy Cię nie zwodzi

 

i ja niniejszym powołuję do życia Stowarzyszenie Miłośników Starej Skórki, którego mianuję się prezesem. Od razu zawiadamiam, że szukam kogoś na stanowisko wiceprezesa i skarbnika Stowarzyszenia, bo Stowarzyszenie musi prężnie funkcjonować i karmić pasibrzucha prezesa ze składek członkowskich.

Oto jestem 8)

 

Składki członkowskie naliczam od ilości nabitych postów oraz liczę, że Arasha pomoże mi rozkręcić wątek, który zejdzie na temat seksu i dojdzie do dzikiej kłótni.

 

;)

Ale co ma wspólnego stara skórka z seksem :shock: ? No chyba, że wszyscy członkowie Stowarzyszenia deklarują dobrowolną abstynencję :lol:

To jedziemy :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metaxa, możesz wybrać pomiędzy starą skórką, a gettem dla nowoskórkowców. :mrgreen:

 

O! Ktoś dodał ankietę - oplułem się jak czytałem opcje do wyboru. :D:D

 

edit:

Ale ta ankieta może być dziełem nowoskórkowego moderatora i zrobiona po to, żeby zasiać ferment w naszych szeregach! :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×