Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Londyn]


Żuk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mieszkam w Poznaniu, ale myślę o wyprowadzce na południe Anglii za kilka miesięcy, najpierw jednak chcę zrobić mały rekonesans :) Czy są tu osoby mieszkające już jakiś czas w UK, które mogłyby odpowiedzieć na kilka moich pytań dotyczących wyjazdu i życia w Anglii? Również mam nerwicę, a dokładniej fobię społeczną, mocno już podleczoną co prawda, ale nadal upierdliwą, dlatego chętnie porozmawiałabym z kimś, kto ma "problemy", a mimo to wyjechał i daje radę :) Pomocy żadnej nie chcę, żeby się przypadkiem nikt o to nie lękał ;), chcę tylko podpytać. Będę wdzięczna za chęci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli ktoś ma problem możecie spokojnie pisać powiem tak w skrócie w Londynie jestem '8 lat od ponad 5 chodzę na terapie psychodynamiczna to jak jak psychoanaliza Freuda jeżeli potrzebujecie pomocy namiarów na dobrego terapeutę piszcie na priv jeden tylko warunek chciejcie sobie pomoc wiem to po tylu latach ze samo nie minie są gdzieś niestety ukryte problemy przyczyny tego jak sie czujemy i dlaczego po to jest właśnie terapeuta który pomoże nam przez to przejść

Pozdrawiam

 

Logicznie rozumiem, że Freud pisał ino from London i only na priv? %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w londynie tyż byłem i wspominam jako najbrudniejsze i najbardziej zaśmiecone miasto anglii.na chodnikach walały się sterty puszek po piwie,paczek po papierochach i innych śmieci.londyn niema żadnych atrakcji oprócz london eye za 17 funtów,madam tousoe za 28 funtów i drogie drinki typu "kaszaca" na limonkach i cukrze trzcinowym.szkoda że tu niema wątku o kornwalii.był by ciekawszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również niedaleko londynu.w Windsor na chodnikach walają się gigantyczne zdechłe myszy czy szczury.a cały bristol jest jakiś zasrany.wszędzie na chodnikach gigantyczne rzucające się w oczy psie gówna.jak to sie dzieje iz anglia to bogaty kraj a taka zasrana wyspa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×