Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiany na forum


abcZdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak to sie robi na androidzie?

Wchodzisz w ustawienia przeglądarki/Settinags -> Ustawienia strony/Site settings -> Pop-ups i tam dlokujesz.

 

Na lapku , też mam duże przerwy między postami , tak ma być?

W telefonie są przerwy między postami jednakowe, na komputerach, jesli post jest krótki to przerwa generowana jest przez wielkość ikon z informacjami o Userze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedno pytanie apropo wyglądu. To miejsce puste po prawej to po co? Wszystko strasznie ucieka do lewej.

Na początku też tak miałam ale samo się "poprawiło". Na podstawowej przeglądarce Androida też mam pustą prawa stronę ale na Chrome strona się dostosowuje do szerokości.

Wiele zależy od przegladarki - większośc stron jest robionych mimo wszystko pod Chrome a ta przeglądarka rządzi się swoimi prawami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wrazenie co do czcionki w tematach? Wg mnie czcionka jest ciutke za mała (apropo mam dobry wzrok), po prostu numery stron w niebieskich kólkach sa dobrej wielkosci ale prztytłaczaja tematy. Wg mnie nalezałoby jeszcze zwiekszyc czionke w tematach jak sie klika na działy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybką odpowiedź zepsuliście, bo teraz żeby mieć te fajne bajerki typu pogrubienie, zmiana koloru, urle, cytowanie, trzeba wejść na pełną odpowiedź. A to wysiłek.

Nagłówek jakiś niemrawy. Zamiast tej szarości, dalibyście jakieś mocno kolorowe kwiatuszki czy fraktale. Moje dwa grosze i pajda chleba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się te zmiany. Nowy wygląd zjada mi większość internetu który do najszybszych nie należy.

 

Nie podobają mi się te zmiany w szerokościach w tematach( może to iluzja?). Pasek na avatar i dane jest zdecydowanie za szeroki. Posty powinny mieć więcej miejsca, żeby nie tworzyły tyle wierszy.

 

Największym minusem jest cieniutki pasek przewijania na którego nie mogę trafić touchpadem na laptopie :) Za wąski, ledwo widoczny i jeszcze się chowa i staje się mniejszy.

Na komórce pewnie jest jeszcze gorzej.

 

Na głównej stronie też bałagan. Po prawej tyle miejsca, po co? Lepiej by to bylo gdyby to jakoś lepiej rozłożyć a nie wszystko do lewej strony upychać.

 

Te reklamy pomiędzy postami też są super! Nie wiem czy to było wcześniej ale teraz w oczy kole :P

 

Plusem to chyba jedynie są ikonki no i dodanie panelu z indeksem leków( nie kojarzę żeby był wcześniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jedna dziwna rzecz. jak się wchodzi w priwa to przycisk funkcyjny ,,odpowiedz'' jest u góry, a na dole tam gdzie powinna być odpowiedz ,,przejść'' to nie powinno byś odwrotnie? Tak nie byłoby wygodniej?

Tak samo ,,dymek'' koło tytułu priw, jakby był aktywny to o niebo lepiej by się wchodziło w priwa na smartfonie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×