Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiany na forum


abcZdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowicie wkurzające jest to wymuszone płynne przewijanie, które na moim wcale nie takim słabym komputerze działa słabo. Wkurza mnie też to, że przez to płynne przewijanie, niewygodnie korzysta się z kółka myszy, bo tak mocno strona jeździ nawet po puszczeniu kółka. Muszę przewijać stronę suwakiem...

 

Po co komu to badziewie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genralnie wygląda lepiej - nowocześniej ;)..

:shock: w którym miejscu?

Szablon wygląda jak by był robiony na zaliczenie informatyki w podstawówce - szare boksy z zaokrąglonymi rogami, ogromne padding i margin, trochę pomarańczowych buttonów i tyle...

 

Dlaczego nie można było dać jakiegoś selectora do wyboru szablonu per user? kto by chciał mieć nowy to sobie wybrał nowy, kto nie to nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W panelu użytkownika w ustawieniach forum nadal jest niby do wyboru stary styl forum, ale nie wiem, czy on rzeczywiście jest do wyboru, czy tylko napis pozostał.

Ten poprzedni styl forum wciąż jest dostępny i działa, właśnie sobie ustawiłem - jest dużo lepiej. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, co mnie wk//wia na maxa wręcz w trendach web designu od dłuższego czasu to fakt, że wszystko projektuje się zaje/biście wielkie na PC, więc na całej stronie widzę aż dwa posty! O ile na samrtphony cz tablety wielkie przyciski, mega teksty są zrozumiałe, o tyle na PC za diabła nie potrafię tego zrozumieć. Pomijam fakt, że za projektowanie takich stron biorą się ludzie, u których podstawy typografii leżą, więc są mega nieczytelne.

 

P.S. Przy tak wielkich elementach strony brakuje przycisku "w górę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie wkurzające jest to wymuszone płynne przewijanie, które na moim wcale nie takim słabym komputerze działa słabo. Wkurza mnie też to, że przez to płynne przewijanie, niewygodnie korzysta się z kółka myszy, bo tak mocno strona jeździ nawet po puszczeniu kółka. Muszę przewijać stronę suwakiem...

 

Po co komu to badziewie?

tez mnie to wkurza, leci te przewijanie bez sensu chce przewinac jeden post a mi leci na dol strony. Okropnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się foro po liftingu, ale parę rzeczy bym zmienił.

 

- wcześniej po kliknięciu na nazwę użytkownika pod avkiem skrypt dodawał odpowiednio pokolorowanego nicka w okienku nowej wiadomości. Może wartoby przywrócić tę funkcję.

 

- brakuje emotków i podstawowych narzędzi edycyjnych nad/obok okna szybkich odpowiedzi.

 

- moim zdaniem byłoby czytelniej, gdyby pod każdym postem tytuł wątku był zapisany znacznie mniejszą czcionką niż jego treść.

 

Jak dopiję kawę, ogarnę dupsko i odpalę tableta to zrobimy teścik na urządzenia mobilne :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abcZdrowie, chodzi o to że zlewa sie wszystko. Z jednej strony działa to ok na wygląd forum ale z drugiej strony może jakiś drobny odstęp (taki minimalny) między poddziałami polepszył by to. Ale może to tylko mi się tak wydaje i bez sensu się doszukuję ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dopiję kawę, ogarnę dupsko i odpalę tableta to zrobimy teścik na urządzenia mobilne :) .

Na mobile śmiga fajnie. Bardzo dobre jest, że zniknął lewy panel z Userem, dzięk iczemu forum jest o wiele czytelniejsze. Tylko coś jednak nie tak chyba jest z rozdzielczością hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma edycji postow, nie bedzie mozna edytowac literowek. Jednego postu teraz nie mam, a go napisałam, ze po co wersja zapisz wiadomosc w wersji roboczej. Na dodatek po co na dole te wielkie tabele wystwietl posty starsze niz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma edycji postow, nie bedzie mozna edytowac literowek. Jednego postu teraz nie mam, a go napisałam, ze po co wersja zapisz wiadomosc w wersji roboczej. Na dodatek po co na dole te wielkie tabele wystwietl posty starsze niz.

Jest edycja postów - 1-sza ikona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×