Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

pralinka1, ja mam to samo:) cały czas bym spała! na nic nie mam siły! totalne oslabienie! czasami nogi jak z waty do tego dochodzą. dziś myslałam,że się przewrócę. też myślę o badaniach krwi ale mialam 3 lutego to zaledwie 2 miesiące temu. nefretis, i pralinka1, to przesilenie i tej wersji się trzymamy. potrzyma nas pewnie do konca kwietnia:)

 

-- 15 kwi 2015, 17:30 --

 

pralinka1, ja tak od 16 jakbys spuściła ze mnie powietrze. tez zajadam słodycze, zero warzyw, maskara dietowa.uczycie jakbym zaraz miała sie wywrócic. wiem,ze jestem zdrowa tylko mam zal do , nie wiem kogo, ze znowu ja musze to przezywać. Ludzie chodza po ulicy pełni energii a ja jak flak!

nefretis, co włosow to moja siostra ma to samo, wypadają jej garściami! ma takie do łopatek i wszedzie w domu sa jej kłaki.

Ja mam krótkie i jasne to ich tak nie widze, moja sis ma ciemne i je wszedzie widze pod prysznicem , w wannie na dywanie. zaczęła pić skrzy polny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też czuję się dziwnie słaba, mogłabym spac do południa, nic mi się nie chce, jestem rozdrażniona... i chyba powinnam zbadac hormony, nie wiem co we mnie wstapiło, mam dziwne wahania, wydzieram się na wszystkich jakbym postradała zmysły, chce mi się płakac a za chwilę zapominam o tym co było wcześniej i jest chill. :shock: Jak sobie pomyślę ilu osobom się oberwało dzisiaj to aż mi głupio :(

 

Włosy zawsze wypadają na wiosnę i na jesień.. a właśnie Mili miałam Ci podesłac nazwe tabletek, i oczywiście zapomniałam o tym... z głowa mam coś nie halo, ewidentnie. :(

 

Może jeszcze kogoś zainteresują te tabletki nazywają się Onozis Beauty i są genialne, polecam. Ale nie wiem czy są jeszcze dostępne w aptekach, czy ich nie wycofali.. bo moje koleżanki szukały i miały problem ze znalezieniem...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nefretis skoro wcześniej mogłaś pić drożdże a teraz masz takie dolegliwości to pewnie przez jelito drażliwe, nic innego. jak miałaś przerwe i znów zaczęłaś pić i miałam dwa dni rewolucje to nic takiego, trzeba poczekać tydzień by organizm znów się przyzwyczaił,

 

jeśli chodzi o przesilenie wiosenne to też mnie to spotkało, całą zimę nie byłam chora, mogłam być od rana do nocy na nogach a ostatnie trzy tygodnie to była masakra, brak sił do czegokolwiek i to samo miał mój chłopak

 

jak ja zaczynałam ćwiczyć też mnie wszystko bolało, tzn przed. jak minął tydzień ćwiczeń było wspaniale! energia, objawy ustąpiły i ta satysfakcja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olga_xxx, dziekuje :* tez o tym zapomnialam... pozniej poczytam o nich w necie:*

 

kochane tez jakos slabiej sie czuje- moze faktycznie przesilenie ?

ogolnie sobie znow wkrecam, bo biore paro od 4 dni i codziennie pare godzin po zazyciu strasznie mnie bierze na spanie... i zastanawiam sie czy to napewno od tabletek...

i jeszcze jutro ide z Mala na szczepienie...ciagle stres...

Nefretis :* mi tez wypadaja wlosy, zatykam nimi wanne :/ troche to zganiam na ferrytyne, bo przy niskiej ponoc tak wypadaja ... moze kiedys to sie poprawi...

a to uczucie jest najgorsze, mam wrazenie, ze upadne, ze strace nad soba kontrole... okropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z jednej strony to miłe ze mnie rozumiecie co znaczy nie mieć siły na nic. A z drugiej strony wiem jakie to denerwujące. Istna masakra. Nie dość że ledwo się chodzi to jeszcze a nogi robią się jak z waty , uczucie ze w głowie coś się dzieje. Na razie pomimo ataku wczoraj nie biorę ani leków ani nic. Musze to sama przeżyć ;) wiem ze nie jestem sama z tymi objawami. Oby nam szybko minęły. Miłego dnia biegnę do pracy budować coś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłam dzisiaj u psychologa i jakos tak średnio mi się podobało, gadała takimi ogólnikami, że to wszytsko wynik lęku itp, i ze jak mam probem z węzłami to do hematologa, i chyba gorzej się nakręciłąm, a w sumie ostatnio nie było źle, moje wezly na szyi dalej czuje, wyniki wszystkie ok, poza tą tarczycą, usg dopiero 6 maja i sram się już tym pieprzykiem, że pewnie to czerniak, czyli bez zmian :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka uczep się nerwicy i hipochondrii :D o wiele łatwiej będzie. Skoro psycholog wie, że mam tendencje do hipochondrii to powinien w jakiś sposób uspokoić Ciebie, że to tylko nerwica. Skoro czujesz węzły to można skorzystać z porady lekarza. Robiłaś jakieś badania pod tym kątem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oskaka własnie nie uspkoił, a pogorszył, tak miałam całą morfologię z rozmazem i OB i wszystko ok, póki co mam 30 kwietnia dermatologa i 6 maja usg tarczycy i tych głupich węzłów i muszę zrobić przeciwciała, o których tu pisałam, i póki co tyle z moich badań, jestem już trochę tym zmęczona, myślałam, że jak pójdę do tego psychologa to się uspokoję ale wyszło gorzej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę czerniaka się podejrzewa przez sam wygląd zmiany (asymetryczny, brzegi nierówne i postrzępione, rózne odcienie koloru i jego wielkość) potem bada się przeciwciała albo wycina i na badania histopatologiczne. Nie wiem jak z OB jest. Dużo badań jest w porządku więc spokojnie poczekaj na wizytę dermatologa :) choroby wychodzą w badaniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ona powiedziała, że jest rozstrzelony taki, ale on jest przy zapięciu stanika i powiedziała, że go drażnię więc lepiej usunąć, ja nie wiem jak ona wygląda bo jest na plecach, wiec nigdy go nie oglądałam , ja w ogóle mam bardzo dużo pieprzyków tak genetycznie, niektóre naprawdę duże, nigdy się nimi nie interesowałam więc nie mam pojęcia, ona kazała do dermatologa a ja już najgorsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem pieguskiem (nie za dużo ale dosyć sporo mam) :D tylko spokojnie to już za 2 tygodnie. Swoją drogą też muszę do dermatologa z podobnym problemem ale tylko natury czysto estetycznej ;)

rzeczywiście lepiej go usunąć, szczególnie jak go podrażniasz codziennie stanikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj pierwszy raz ze względu na hipochondrię i to, że nie moge sobie z tym poradzić, zaczeło się od tego, że wmówiłam sobie raka języka i już umierałam przez to, potem nagle doszły węzły i macanie się non stop, teraz po wizycie pieprzyk i tarczyca, teraz językiem się już nie przejmuje, ale mam nowe choroby, żeby nie było nudno ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na język umierałam o lipca , a węzły przez przypadek jakos wymacałąm pod koniec lutego kiedy przechodziłam zapalenie gardła, nie dawawły mi spokoju, bo jeszcze miałam problemy zatokowe i poszłam do lekarza, chociaż bardzo się bałam i reakcja łańcuchowa poszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×