Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powspominajmy ... jak było ?


Arasha

Jakie odczucia towarzyszą Ci w związku z najbliższymi zmianami na forum ?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie odczucia towarzyszą Ci w związku z najbliższymi zmianami na forum ?

    • 1) jest mi przykro, że pewien rozdział się kończy i nie wiadomo, czy nowe oznacza lepsze ;/
      1
    • 2) nareszcie - ileż można czekać, aby duch czasu dotarł także na nerwicę.com ;-)
      2
    • 3) odczuwam lekki dreszczyk emocji, jak to teraz będzie wyglądało, ale mimo wszystko czekam z niecierpliwością
      1
    • 4) jest mi to zupełnie obojętne ( nie przywiązuję wagi do estetyki, liczy się dla mnie wyłącznie merytoryka )
      2
    • 5) A to w ogóle coś się zmieni ? ( do tej pory mnie słuchy nie doszły )
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Może niejednemu się łezka w oku zakręci, bo nie wiadomo, co przyniesie najbliższa przyszłość :why:

A przecież przez tyle lat to miejsce służyło wielu zgnębionym życiem i psychicznymi dolegliwościami Polakom w kraju i poza jej granicami ;)

Dla wielu osób było to pierwsze miejsce, w które kierowali swoje kroki, gdy coś nie tak zaczynało dziać się w ich życiu, wielu dostało tu wsparcie, mogli wymienić doświadczenie w braniu leków, psychoterapii, poczuli się zrozumiani w swoich przypadłościach ... o każdej godz. dnia i nocy forum witało wszystkich szeroko otwartymi ramionami, czego niestety nie wszyscy byli w stanie docenić, bo przecież to tylko internet, a forumowicze ziarenka piaska w tej wirtualnej pustyni ... ja osobiście przeżyłam tu cały wachlarz emocji, począwszy od zdziwienia, że ktoś może mieć podobne problemy, przez radość, że można poznać sympatycznych ludzi i nawzajem się wspierać, czasem zabawić czy pożartować, po ogromne rozczarowanie dotyczące postaw niektórych osób i szerzenie się złośliwości, która moim zdaniem nie powinna mieć tu miejsca. Czyli jak w życiu :bezradny: Ale forum się zmienia, zmienia się jego wystrój, być może pojawią się nowe funkcjonalności ... ale to tak naprawdę mało istotne, bo najważniejsza jest atmosfera, którą tworzą sami forumowicze. ................................................

 

A jakie odczucia towarzyszą Wam drodzy forumowicze ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zapalić wirtualna świeczkę dla starej skórki

:mrgreen:

 

Jak zwykle brakuje opcji dla mnie w ankiecie:

Jest mi to objętne (bez dopisku o merytoryce - bo zarówno do grafiki jak i merytoryki mam zupełnie obojętny stosunek).

 

Swoją drogą, to bez jaj, żeby z powodu zmiany skórki takie poruszenie robić i jakieś żale wylewać...:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z czego ciśnie bekę:

 

Z Brazylijskich telenoweli ,które czasem tutaj odchodzą ;)

Ostatnio na temat broni palnej ;) i wyższości pistoletu nad nożem :mrgreen:

 

dla równowagi: z refleksji Arashy odnośnie wyższości starej skórki nad nową lub odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×