Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

płatku będzie dobrze. Ja nie wiedziałam, że takiego zęba trzeba od czasu do czasu skontrolować. Ząb martwy więc mnie nie bolał. Latałam do lekarza z zatokami, aż w końcu któryś mądry kazał iść zrobić rtg zębów. No i wyszedł stan zapalny jak ta lala hodowany ze 3-4 lata...

 

-- 14 kwi 2015, 22:59 --

 

płatku też miałam... Pulsuje bo Ci tam grzebała, to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, esh tez nie widzialam ze martwy zab moze byc jeszcze problemowy.

 

Kochani ide lyknac procha bo inaczej nie zasne tak mi pulsuje :bezradny: i pogapie sie na tv."skrzydla " ida na jakims kanale a mnie ten serial bawil od dawna:)

Spijcie dobrze! :papa::papa:

 

Zalatana23, a Ty sie odzywaj:********* :nono::nono::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, to jest chyba najlepszy sposób na odwrócenie uwagi od własnych, realnych czy też wyimaginowanych, problemów :mhm:

 

-- 14 kwi 2015, 23:39 --

 

Myślę, że wykonałam dość trudną pracę ze sobą, nad sobą, trwało to kilka ładnych lat, w sumie 4, ale opłacało się być cierpliwą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:*********

Ja juz rano po 8 bylam u dentytki :x wstalam z popuchnieta buzia , caly dol dziasel mi spuchl , bol jak cholera ...

I zab zostal otwarty , wyczyszczony , dostalam antybiol(super sie ciesze kutfa) oraz mam go plukac po kazdym posilku sola fizjologiczna.I czekamy.

Na odchodnym powoedzialam do dentystki do zobaczenia standardowo za dwa dni :?:?:?

Jestem wkur....na bo juz inaczej tego nazwac nie moge.

Siedze teraz u Madzi , i mam szczerze dosc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, no inaczej mnie nie stac niestety na obecna chwile.... Ale mojej siostrze ta sama dentystka robila dwa zeby i jest ok. Ten co mi zrobila nadbudowke jedynki tez ok , trzyma sie ladnie , nic sie nie dzieje a tu jakis zab skurczysyn czy cholera wie.

No dosc mam bo juz nie mam sil tam jeZdzic co dwa dni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×