Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychotropy niszczą- zdjęcie


Petek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pale z reszta fajek to w życiu wypaliłem 10

 

-- 14 kwi 2015, 22:54 --

 

Petek, ja też mam tendencję do worów pod oczami. Kupiłem sobie jakąś maź na zmęczone oczy w Rossmanie i pomogło.

 

 

 

U mnie nic już tyle kremow uzylem nawet z górnej pólki nic nie jest lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do dermatologa jak bardzo Ciebie to nie pokoi. Jeżeli nie stwierdzi żadnej choroby to na wizytę u lekarza medycyny estetycznej się umów (ewentualnie kosmetologa...).

 

Byłem i czseka mnie pewnie Karboksyterapia i to efekt jest tylko na pol roku chyba ze się odblokuje wszystko. Najgorsze jest to oko prawe nie dość ze powieka dolna to jeszcze gorna jest taka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż worami martwił bym się ta owalną twarzą i dziwnymi oczami wyglądasz jakbyś walił chloprotriksen i pernazynę przez naście lat tak samo wyglądały osoby ze mną w psychiatryku też takie oczy i wieczne wory pod oczami mimo iż się śpi normalnie i wychodzi na słońce.Dzięki stary że to pokazałeś przestrzegłeś mnie przez braniem prochów mimo iż mam CHAD ale nie wpakuję się w to.Fakt nie ciekawie wyglądasz choć jestem facetem i nie mam w zwyczaju oceniać wyglądu innego faceta ale niechciałbym wyglądać jak ty. Do rozwiania wątpliwości co do owalnej twarzy i oczu wrzuć zdjęcie z przed brania leków sprzed 9 lat.Nie zdziwię się że masz jeszcze gino dziewczyny na ciebie nie lecą i masz mało siły w mięśniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż worami martwił bym się ta owalną twarzą i dziwnymi oczami wyglądasz jakbyś walił chloprotriksen i pernazynę przez naście lat tak samo wyglądały osoby ze mną w psychiatryku też takie oczy i wieczne wory pod oczami mimo iż się śpi normalnie i wychodzi na słońce.Dzięki stary że to pokazałeś przestrzegłeś mnie przez braniem prochów mimo iż mam CHAD ale nie wpakuję się w to.Fakt nie ciekawie wyglądasz choć jestem facetem i nie mam w zwyczaju oceniać wyglądu innego faceta ale niechciałbym wyglądać jak ty. Do rozwiania wątpliwości co do owalnej twarzy i oczu wrzuć zdjęcie z przed brania leków sprzed 9 lat.Nie zdziwię się że masz jeszcze gino dziewczyny na ciebie nie lecą i masz mało siły w mięśniach.

 

Bo tak jest 5 lata bralem pernazyne w małych dawkach 50 mg tylko na sen ale po latach wszystko wyszlo .

 

2012 http://zapisz.net/images/233_561110_350961711653134_7753835.jpg

 

Niemam zadnego zdjęcia przed 9 latami bo niemiałem aparatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×