Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, Buziaczki Slonce:********* jak dzionek? poprawilo sie cos? U mnie lepiej .Bylam u koelzanki w sklepie medycznym a raczejz a nia :mhm: bo ona musiala wyjsc na jakies badanie . Troche na poczatku bylo mi dziwnie ale pozniej juz ok.

Teraz wrocilam , i bede jadla z upe krem a na kolacje robie zapiekane baklazany :105::105: mam nadzieje ze mi wyjda bo nigdy takich nie robilam.

 

Witam niewitanych :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, miałam w sobotę zapiekankę z bakłażana, suszonych pomidorów i omleta. Świetne zastępstwo dla pizzy, jeśli się chce ograniczyć mąkę i ser w swoim życiu :angel:

 

Drukuję materiały dla klienta na jutro i słucham kawałków, które mają być na koncercie. Jeden mi się w ogóle nie podoba, reszta może być, z mojej ulubionej płyty jak zwykle nic nie wybrali.

 

Marcin2013, hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Kochani!!!

 

Chwila odsapnięcia, bo dopiero wpadłam do domu. Wróciłam właśnie ze spożywczych zakupów i cieszę się , bo dostałam komosę, której w żadnych delikatesach nie było, a gdzie dostałam - no w Biedrze! :shock:

Przeprosiłam się dziś z puchówką, normalnie grzechot szczęki, jak wyszłam rano.

Ogólnie mnie trochę telepie, ale to z nadmiaru kawy, bo dziś dzień na śniętą rybę - fatalna pogoda, nieprzespana noc. Mam lekką hipomanię, muszę się wyciszyc... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, cyklopka, platek rozy, Marcin2013, kosmostrada, Cześć Wam :***

Remont dobiegł końca. łazienke zrobiliśmy za 10 tys. i zabrakło na drzwi łazienkowe i mamy łazienke otwarta :(

Szkoda słów, ojciec alkoholik przez cały remont chlał, wziął sobie wolne od pracy żeby przypilnowac ekipe a leżał pijany.

W końcu sie wykąpałam w nowiuśkiej kabinie prysznicowej, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Kochana!***** Komosa ryżowa to tzw, pseudozboże, takie bezglutenowe nasionka, wychodzi z tego coś na kształt kaszy. Super do wegetariańskich sałatek np. na kolację , czy do pracy.

Nie wiem czemu nie spałam, może przed terapią? :bezradny:

Wiesz co, chyba nas czeka kocykowanie, ale bez drzemki... ;) Ja sobie walnełam hiper dopalacza z ekspresu, dzięki czemu jak torpeda pojechałam na rehabilitację, przemknęłam między regałami lidla i biedry, tylko teraz wszystko mi w środku lata. Nie wiem jak to teraz uspokoic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dziękuję, masz rację, dziabnę magnez. :uklon: Ale człowiek w amoku to nie myśli.

Ja już w szlafroku, też się posnuję, jakieś pranie nastawię i takie tam, a o odpowiedniej godzinie strzałka prosto do wyrka! :D

 

Wyjrzałam przez okno i poszłam sobie przezornie naprawic kaloszka. :roll: (wyściółka mi się trochę nadskubnęła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kumpira wygralam na FB , organizowali konkurs :D a maja pyszne bo juz raz jadlam a teraz checia wyprobuje inny smak :)

Baklazany pyszne!

A zabek boli coraz wiecej :( esh nie wiem czy dlatego ze na noc?

Czy sie nie truje dziad.

 

To pewnie i u mnie bedzie padalo :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kurczę nie wiem, jak mi zatruwali to mnie bolało z 2 dni, ale pierwszego to po ścianach chodziłam. Chyba musisz mu dac jeszcze czas, a kiedy masz przyjśc na następną wizytę?

Chyba też zostanę przy wersji tunika i legginsy.

 

-- 14 kwi 2015, 21:57 --

 

bonsai, nie na czasie jesteś chłopie... :mrgreen: Ja mam czarne stylish kalosze, o! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysłali mi koszulkę. Nadruk genialny, tylko trochę ciasna, w sensie ledwie weszłam w M-kę. Mają tak zaniżoną numerację, że Amerykanki, które u nich zamawiają muszą się chyba wieszać jak dostaną.

 

Albo moje polekowe 5 kilo się odnalazło. O ja, teraz widzę, 100% bawełny, żeby ich czarny wąż miał w swojej opiece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Nastepna wizyte mam za tydzien we czwartek ... kazala mi tyle chodzic z ta truta zeby sie zatrul na amen ... ale ponoc mialo mnie bolec jeden dzien a tu w dzien bylo znosnie a teraz to juz nie tak bardzo.

Jakos mi tak pulsuje.

 

Moje kaloszki jeszcze w szafie siedza od tamtego roku...

 

-- 14 kwi 2015, 22:05 --

 

cyklopka, a jaka koszulke zamawialas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×