Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszę jakby dźwięk karetki od ok. 2 minut.


NLD

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego tak się dzieje? Nawet nie wiem skąd ten dźwięk dobiega.

Czy wy też mieliście podobne zjawiska?

Poza tym, pamietam, że w wakacje nagle zobaczyłem jakieś błyski (pojedyncze) lub pojedyncze "dźwięki" przed zaśnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nieraz słysze dziwne dzwieki ktorych nikt inny nie slyszy. pare razy zdarzylo i sie ze w mojej glowie ktos bardzo wyraznie kszyczal nie potrafie tego okreslic ale to bylo straszne uczucie(podkreslam ze nie spalam) czulam tez uderzenie piescia. cos okropnego ale tewrzaski ...az sie sama siebie przrazilam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie,to jest niezalezne ode mnie. to jest nagle taki impuls i juz jestem w innym swiecie, w swiecie ktory mnie przeraza z ktoego chce wyjsc ale nie potrafie... wychodze z niego albo jak ktos mnie szturchnie albo jak sie mocno przerasze jakiejs mysli, tak jakbys obudzila sie w nocy podczas koszmaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie słyszę, bo zawsze wtedy karetka na sygnale jedzie z jednego z 4 szpitali w pobliżu.....

 

to dobrze ze nie 4 straznice i gdzies sie nie pali ;) bo Ci to napierdla.... dopiero :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam chyba najgorzej

Mieszkam w Warszawie obok sadow, obok remizy strazy, nad jedna z glownych ulic, a niedaleko jest parking policyjny :)

Zdaza sie ze wyja bez przerwy i niebieskie szklanki migaja jak na jakiej dyskotece :mrgreen:

 

A co do glosow, 2 razy slyszalem chor w glowie, slicznie spiewali, dzwiek tak czysty jak z jakiegos najlepszego sprzetu Hi-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×