Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hop, hop! :)


Afektywka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Jestem Afektywka i jak sam login wskazuje, choruję na CHAD (choroba afektywna dwubiegunowa). Mam 17 lat (no... prawie 18 :P) i interesuję się przede wszystkim teologią, potem psami i wszystkim po troszku :) - jak to w tej przypadłości bywa (a przynajmniej tak mi się wydaje). Nie umiem żyć... ale kto umie...? ;) Przynajmniej się staram łączyć koniec z końcem jak najlepiej. Więcej się nie rozpisuję, bo Was zanudzę. Witam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie lubię wszystkie rasy, ale zwłaszcza labradory :) Chociaż mam pudla miniaturowego :3 Nie umiem żyć, bo ciągle przegrywam w walce z chorobą i samą sobą... Ale każdy raz po raz upada :) Normalka! Co to jest umieć żyć, według mnie? To chyba wie tylko Bóg, moim zdaniem. On opanował tę sztukę. Umieć żyć to umieć kochać siebie i innych. Może plotę bez sensu :) Może...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żyje :) Od zawsze, zawsze i na zawsze ;)

Mam ChAD. Chodzę do psychiatry, ale on przecież nie rozwiąże moich problemów za mnie. Na dodatek mam masę schiz na tle religijnym. Mam znajomego księdza, który mi pomaga, ale on też nie rozwiąże moich problemów za mnie. Staram się zapanować nad huśtawkami nastrojów, zwłaszcza tych w górę, kiedy tracę kontakt z rzeczywistością i nie odróżniam prawdy od wymysłów chorej głowy. Ale co tam :) Coś trzeba w życiu robić, bo byłoby nudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×