Skocz do zawartości
Nerwica.com

Która praca najlepsza?


zagubiony

Która praca jest obiektywnie najlepsza?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która praca jest obiektywnie najlepsza?

    • Animator w hotelu
      2
    • Programista
      3
    • Recepcjonista w hotelu
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tej ankiety, no bo jak ma się programista do pracy hotelowej? Chyba, że jesteś informatykiem a zaproponowano ci pracę hotelu. Jednak programista najlepszy. Kasa niezła leci. Ale ja i tak będę za swoim przyszłym zawodem: dentysta-sadysta.

Ma się tak, że pracuję jako programista, a duchem jestem gdzie indziej. Widząc animatorów w środku "pędzę" do tej pracy. Uwielbiam pracę z ludźmi, a nie w 4 ścianach pokoju przy monitorze. Temat-rzeka zresztą.

Ktoś zapyta, czemu więc nie "przeskoczę"? Dla dziewczyny i kilku jeszcze powodów. Ankieta ma charakter czysto orientacyjny. Pewnie i tak nie odważę się na żaden krok i będę latami klikał te pieprzone literki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy programiści, których znam, czy to testerzy czy software developerzy, są zadowoleni z pracy jak i usatysfakcjonowani zarobkami. Każdy nowy projekt to nie tylko klepanie kodu, ale wkład w rozwój zawodowy.

 

Recepcjonista w hotelu? Popracujesz cztery lata, znajdzie się młodszy na Twoje miejsce i zostaniesz palaczem (nie papierosów bynajmniej).

 

O animatorze w hotelu (?) się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem co to za stanowisko.

 

Może zmień środowisko pracy, w dużych firmach software'owych przecież pisze się projekty w grupach, dużo dyskutuje z co-workerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepcjonista w hotelu? Popracujesz cztery lata, znajdzie się młodszy na Twoje miejsce i zostaniesz palaczem (nie papierosów bynajmniej).

O, to jest argument....

 

O animatorze w hotelu (?) się nie wypowiadam, bo nawet nie wiem co to za stanowisko.

Prowadzenie programu animacyjnego, zapewniającego rozrywkę gościom hotelowym.

 

 

Może zmień środowisko pracy, w dużych firmach software'owych przecież pisze się projekty w grupach, dużo dyskutuje z co-workerami.

Ankieta ma charakter ciekawostkowy, daleki jestem od jakichkolwiek zmian.

 

Grzyw robota to glupota picie to jest zycie :)

Ciiiiiiii :D Wczoraj położyłem się spać. O 11:30. A.M. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×