Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Spamoludki!

 

Ale masakryczna pogoda u mnie. Wieje , że łeb urywa, co chwilę pada, nawet gradem. No gdzie ta wiosna z weekendu, gdzie?

Tak gadacie o dentyście, a ja w przyszłym tygodniu idę dwa zęby robic i już mnie dreszcz przechodzi. Nie że się bojam, tylko bardzo nie lubię.

Trzymacie się jakoś przy tych zmianach aury? Ja słabiutko dzisiaj , jeszcze mnie kark napięciowo boli, kręgosłup dokucza. Muszę dziś wieczorem pocwiczyc... :bezradny: Nie chciałam dziś narzekac, ale gdzie mam pojojczyc, jak nie tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, toć życzę żebyś to jak najszybciej miała za sobą.

 

A ta próbka krwi oczywiście źle pobrana. Następnym razem pójdę do jakiejś znajomej pielęgniarki.

A tamto drugie badanie olewam, dieta ok, suple wykupię sama, ale na kontrolę się nie umówię, bo sorry, ale do pseudonauki się więcej nie dołożę.

 

Dzisiaj dziwna pogoda, taka żeby siedzieć i grać w grę, ale nie pogardziłabym jakimś zlotem typu grill i długie rozmowy o muzyce, fantastyce i innych specyficznych zainteresowaniach. Tak, jest rodzaj pogody, który budzi u mnie takie skojarzenia.

 

Wrócę od pana Ucznia, otworzę ostatniego browara i nie ma mnie dla nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Trzymam kciuki Kochana, napisz po powrocie!

 

mirunia, Hej Słońce! Ja też miałam fajnie nie przynudzający dzień w pracy, ale chyba źle siedziałam i od tego mnie ten kręgosłup boli. Oj leniwca czas odrzucic i dziś rzetelnie pocwiczyc...

 

Muszę farbę do włosów kupic, ale jak mi się nie chce w tą cholerną pogodę wyłazic... I nie chce mi się farbowac. Niech ktoś mnie kopnie w doopsko, bo sama siebie mam dośc :!:

 

-- 13 kwi 2015, 17:16 --

 

Zebrec, Hejka, a jak lecisz to uważaj na wiatr... ;)

 

-- 13 kwi 2015, 17:17 --

 

amelia83, ojej przypomniałaś mi, że miałam pójśc po skierowanie na badania. Boszsz, skleroza nie boli... Tak kontrolnie sobie robisz, czy Ci lekarz kazał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dba o Ciebie ta Twoja doktor.

 

mirunia, muszę iśc po farbę. :why: Nie mogę przecież w czapce siedziec w pracy... ;) A odrosty mam straszne. Jakoś w tym ostatnim amoku przegapiłam moment i wyglądam na zapyziałą. A moja fryzjerka ma straszne terminy, mimo zaprzyjaźnienia, więc zostaje samej sobie zrobic.

Może wyciągnę młodego, to weselej mi będzie iśc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×