Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, nie cierpię chlorprotiksenu, ale dobrze, że Ci pomaga. :)

 

Ja też nie jestem les ;), ale uwielbiam kobiecość, byle nie była monstrualnych rozmiarów (krągłości są super :105:).

 

Leć, choć zapomniałaś dodać "zawijam kiecę"! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, autorytatywnie stwierdzam, że jesteś zauroczona w kimś. Panie często wtedy chodzą do fryzjera. :smile: Czy moja teoria trzyma się kupy?

 

Ja wolę Sopot, ale i tak zazdroszczę tego szumu, widoku, piasku. Bu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Co za cudowna pogoda! Najlepsza z najlepszych, taka majowa, ciepło akuratnie i lekki ciepły wiaterek.

Udało mi się zrealizowac sprytny plan na dzisiaj, było rodzinnie, spacerowo parkowo z psem i spacerowo miejsko bez psa (włóczenie się w słońcu w sąsiednim mieście, oglądanie wystaw, wpadnięcie do empiku po płytę, do sklepu azjatyckiego po nori do sushi, przekąska w ulubionym bistro), ogródkowanie (chwasty wyrwane! kwiatuszki pańskim okiem doglądnięte).

Teraz zrobię sobie pyszną kawę, papierosek, książka i na ogródek. Coby się już nie działo to większośc dnia udana i bez większych sensacji ze strony głowy.

Mam nadzieję, że Wy też jesteście dopieszczeni przez pogodę i miło Wam ten dzień mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzis korzystalam z pogody :)

Bylam po koraliczki ale nie wszytsko kupilam bo z czerwieni bylo malo i musze zamowic przez neta ( dla naszej cyklopki)

Zrobilam za to jeden komplet na specjalne zamowienie.

 

1908353_410650439106200_3819310556139588467_n.jpg?oh=703ed01319c63c9751a9f0e29f2fc971&oe=55E3D2FE

jak WAm sie podoba?

 

kosmostrada, Super:******** ze dzionek Ci mija tak dobrze:) ciesze sie z Toba.

Co teraz czytasz?

 

Mnie jak wracalam lęk jakis zlapal bo w glowie mi sie troche zakrecilo i juz oczywiscie sie zaczelam nakrecac ale teraz juz ok jest.

A pol dnia na szpilasaCH LATALAM :o

 

Aranjani, amelia83, Caluski:*********

Macie super z tym morzem :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :********Kochana ale mialas fajny dzionek :great::brawo: Bardzo mnie to cieszy :)

Ja dzis tez ogladalam kwitnace krzewy i kwiatuszki :105: I latalam w samej kiecce a kurtke w samochodzie zostawilam bo bylo mi tak cieplo :D

Komplecik mial byc do sukienki na wesele w zlocie i czerni wlasnie :mhm: wiec obmyslilam takie cosik i spodobal sie bardzo . W pon wedruje w swiat :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie wieczorny chłodek przegonił z ogródkowego legowiska.

 

mirunia, Kochana*****, cieszę się, że dzień też Ci się udał. Jak dobrze, że franca nam daje odsapnąc! Też na ogródku obserwowałam wróbelki, żuczki, patrzyłam na listki i pączki, słuchałam ptaszków, wąchałam wiosenne powietrze i nawet nie przeszkadzał mi gwar miasta. Lubię, gdy głowa pozwala mi na uważnośc...

 

platek rozy, Plateczkowa*****, piękny komplecik! Też kurtałkę zdjęłam, a u mnie nie szpilasy, tylko symbolicznie na otwarcie sezonu moje różowe New Balanse na rajd po mieście. I goła kostka!

Czytam Millerowej tą pierwszą z terapii " Byc kobietą i nie zwariowac". Bardzo dobrze się czyta, owocnie, w taki spokojny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×