Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Nie jestem z okolic Krakowa ale chciałabym pomóc przyjacielowi z problemami towarzyskimi, zwłaszcza z płcią przeciwną... Ma spory problem w kontaktach z dziewczynami, mieliśmy pojechać razem na koncert, ale niestety ja nie mogę jechać, mojemu chłopakowi to nie pasuje. Mój przyjaciel ma 21 lat i jest studentem, bardzo miły i uczuciowy chłopak, teraz nie wie co zrobić, nie ma nikogo z kim mógłby się wybrać... Chciałabym mu jakoś pomóc poznać kogoś z jego okolic, on nie ma konta tutaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Chętnie bym się wybrał na koncert, ale z dziewczyną :)

 

Może jakaś koleżanka ze studiów ? Podejrzewam, że gdyby w galerii, albo w kinie zagadał to przypadkowo spotkanych dziewczyn czy nie poszłyby z nim na koncert to jakaś by się znalazła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że z fobią społeczną nie jest mu tak łatwo zagadać niestety, choć pewnie miałby szanse u niejednej :) Ale jest bardzo nieśmiały i lepiej żeby dziewczyna znała sytuację i wiedziała z kim się wybiera... Szkoda żeby się bilety zmarnowały no i On chciał w ten sposób dodać sobie odwagi, ale niestety ja tutaj zawiodłam... Co do uczelni to na kierunkach technicznych z tego co wiem dziewczyn niewiele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam osoby, która mogłaby odstąpić (odsprzedać) 7 tabletek paoksetyny (dawka na tydzień) bądź polecić lekarza, który byłby w stanie mnie przyjąć od razu i wypisać receptę. Niestety mam nawrót nerwicy i agorafobii i bez leków nie dam rady normalnie funkcjonować, a mam pracę do której muszę też chodzić i kilka innych rzeczy na głowie. Bardzo prosiłbym o kontakt na PW, za wszelką pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie jak to w ostatnich miesiącach smutno i pusto :mhm:

 

Coś dużo żółtków na święta się pojawiło.

 

moglby ktos polecic psychiatre obeznanego w sprawach nerwicy natrectw ? pilne

 

Jak ktoś kiedyś napisał Kraków słynie z zabytków z tym drugim zapewne jest o wiele gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×