Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam daje to forum..?


lidia_29

Rekomendowane odpowiedzi

Egoistycznie podchodząc do kwestii forum, daje mi ono to, że mam świadomość i inni mają gorzej więc u mnie nie ma tragedii ;).

Ale obiektywnie patrząc, można 'tutaj" znaleźć pomocne informacje wynikające z doświadczeń innych użytkowników, wymienić się doświadczeniami , może znaleźć jakieś inne sposoby raczenia sobie ze swoimi problemami, o których wcześniej się nie wiedziało (o ile problemy się ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu jestem uzależniona od komputera, od for internetowych i innych stron internetowych, nie mam telewizora i nie mam co robić po powrocie do domu, bez telewizji jakoś wytrzymałam długo a bez internetu bym nie mogła, tutaj jest bardzo dużo ludzi, byłam też na forach na których aktywność użytkowników była mniejsza np. gdzie byli bardzo nieśmiali, małomówni ludzie. Tutaj nie nadążam za tym co się dzieje na forum, sama jestem raczej cicha i małomówna. Życie internetowe traktuje na równi z prawdziwym życiem, obydwa życia są dla mnie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można porozmawiać o swojej chorobie i być przy tym zrozumianym. Na ty forum nikt nie powie: weź się w garść, inni mają gorzej. Człowiek nie czuje się tutaj samotną wyspą. Można poczuć, że napotkało się bratnie dusze i porozmawiać z nimi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z innymi ludzmi z podobnymi (lub nie) problemami, bez koniecznosci wychodzenia z domu.

Wymiana doswiadczen w zakresie bycia w terapii.

Rozmowy na interesujące mnie tematy.

Itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×