Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Przepiękna pogoda, cieplutko. :105: Wstałam strasznie słaba, ale poszłam z psem na spacer nad morze. Ledwo szłam, każdy krok to wysiłek, przyjemności za wiele nie miałam, ale środkowy palec francy pokazałam i mam satysfakcję, o!

Teraz wiosna hula mi po chałupie przez otwarte okna, a ja powolutku sobie posprzątam. Żelazko mi się zepsuło więc ,jak miło, nie mogę prasowac. ;)

 

 

Miłego dnia wszystkim!

 

platek rozy, Plateczkowa, nie mam wątpliwości, że dentysta przejdzie bez problemu. I wreszcie ząbek przestanie bolec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili mi biorezonans, a ja biedny sceptyk i demaskator pseudonauki paczyłam i oczom nie wierzyłam. Ale człowiek chce wierzyć, bo chce coś zmienić. Tak że nie wydaje mi się, żeby organy mogły rezonować elektromagnetycznie :bezradny: ale porady co do odżywiania były zupełnie sensowne. Se pojadę parę tygodni bez kawusi i nabiału, wczesna kolacja i śniadanie na ciepło.

 

Oczywiście chcieli mi zamówić drogie suple, ale część kupiłam w aptece 3 razy taniej, a jeden skonsultuję z panią w szkole, bo surowce roślinne. Taki cwaniak ze mnie.

 

Ale wiecie co jest ważne? Że się w domu dali przekonać do zmiany obyczajów zakupowo kulinarnych i to się liczy. To jest warte tych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no i pożytek jest! :great: Pewnie troszkę potrwa, zanim efekty nowej diety ocenisz, ale trzymam kciuki żeby pomogła.

 

Marcin2013, Hej Marcinie, jaki nastrój przy tej pogodzie?

 

Obiad wydałam, ciasto Plateczkowej fasolowe upiekłam, żeby gości zaskoczyc, teraz chai tea latte i papierosek będzie na ogródku. :yeah: Idę zobaczyc, co tam jutro trzeba porobic z wiosennych ziemnych prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :******** o to chociaz cos uzyskalas tymi badaniami:) Ciesze sie ! A jakie suplementy kupilas?

kosmostrada, :********* widze ze moje ciacho robi furrore i bardzo mnie to cieszy! :great::great:

Ja wrocilam do domku chwile temu , obiad jesc bede . Bylam z Madzia na spacerku , i przy okazji nabylam tusz zAvonu za 13 zl w promocji byl za 15 ale pani mi obnizyla cene .

Jakas nowosc , nie wiem czy bedzie fajny ale moj juz musze wyskrobywac z flakonika to najwyzszy byl czas kupic.

 

I sie bojam dentysty :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, lubię. My wczoraj mieliśmy 2 muchy ale psy zjadły. :mrgreen:

 

platek rozy, jeżeli kanałowo to lekrstwo i gips. Chyba że kiepsko był wyczyszczony i może coś tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×