Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Bianka78, benzowiec84, a jakie są uboki ? Bo chyba byłoby zbyt pięknie :roll: ?

I jakie są odczucia po zejściu leku ?

 

A tak btw nie róbcie z foro Hyperreala, bo tu przychodzą ludzie po poradę, a nie żeby zarzucać jakieś kosmiczne dawki :nono:

 

Lorafen wzięłam raz w życiu i nigdy więcej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Spore dawki te twoje benzo :mrgreen:

Jak tam wellbnutrin działa to coś na ciebie??

 

działa pozytywnie , to znaczy czujesz sie normalnie , masz emocje , smutne i radosne , wstajesz rano i nie jesteś spiący ani zmęczony w ciągu dnia , masz siłe wykonywać jakieś czynności , film wzrusza ,muzyki fajnie się słucha . czuję się normalnie .

 

z rana zarzucam na czczo 300mg wellbutrinu , 700 lub 350 mg tyrozyny i zapijam to mocną kawą , jest spoko

 

-- 09 kwi 2015, 14:07 --

 

Patryk29, zeszły uboki prawie całkiem związane z odstawieniem SSRI . brałem 6 lat . nie było tak strasznie jak się spodziewałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, zeszły uboki prawie całkiem związane z odstawieniem SSRI . brałem 6 lat . nie było tak strasznie jak się spodziewałem .

:great:

 

-- 09 kwi 2015, 18:00 --

 

koniec romansu z benzo

odkad biore setre to juz nie dziala

Dziwne ... ale może to i lepiej dla Ciebie, że nie będziesz więcej eksperymentować ;) A może po jakimś czasie znowu zadziałają.

Ja uważam, że bdz powinno się trzymać na specjalne okazje lub jak się jest wjebanym w uzależnienie, ale wtedy to nie ma za bardzo wyboru :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie coś.. jest ok np jedziecie gdzieś w dzień da się wytrzymać po takim np Afobamie bo to zażywam, ale jak przychodzi moment powrotu juz w nocy jest ciemno chwyta na omdlenie, lęki, wszystko zaczyna dretwieć zaczyna sie atak ostatnio tak mialam ale minelo w czasie jazdy. Ogólnie to czeka mnie ważna uroczystość i wiadomo że nie będe blisko domu by w razie czego wrócić szybko gdyby się coś działo więc tym bardziej mi sie wszystko nasili(do tego nocny powrót)... Co polecacie zażyć na tak silne lęki, ataki, omdlenia... już z tym sie wytrzymać nie da.. chce życ normalnie jak wszyscy ale to wszystko utrudnia. Czy jest coś mocno skutecznego w takich napadach jak mam? Zaczyna sie lękiem, jest odrealnienie, pózniej odretwienie kończyn się zaczyna , serce szybko bije, i najgorsze to już jak pisałam odlot od rzeczywistości, uczucie obcości własnego ciała jakby się wyszło z siebie i stanęło obok :( makabra ... tak to u mnie wygląda... Afobam biorę dzisiaj nawet miałam w miarę dobry dzień udało mi się wyjsć i to dość daleko (oczywiscie po leku) . Jednak proszę o porady jak stosować ten lek skoro u mnie to wszystko tak silnie i gwałtownie działa... Blokuje mnie w życiu to całe bagno przed normalnym funkcjonowaniem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria91, asertin.

 

Chodzi o coś co nie będzie się rozkręcało tylko zadziała po zażyciu... Wizyte u specjalisty mam za jakiś czas wiec pewnie wtedy przepisze mi coś na długotrwałe leczenie... Moje ataki są tak silne że muszę mieć jakieś koło ratunkowe bo już nie mam siły do tego co sie dzieje, wykańcza... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria91, ile bierzesz tego afobamu i jak często? On działa stosunkowo krótko, może w krytycznych sytuacjach powinnaś dołożyć troszkę, żeby jakoś przetrwać do czasu wizyty?

 

a jakie są uboki ? Bo chyba byłoby zbyt pięknie :roll: ?

I jakie są odczucia po zejściu leku ?

U mnie początki z baclo nie wyglądały obiecująco, albo się źle nastawiłam albo musiałam przywyknąć, nie wiem. Za to teraz miodzio. 25 mg i nie potrzebuję benzo. Pewnie za moment się magia spieprzy, ale póki co korzystam z niej ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria91, ile bierzesz tego afobamu i jak często? On działa stosunkowo krótko, może w krytycznych sytuacjach powinnaś dołożyć troszkę, żeby jakoś przetrwać do czasu wizyty?

 

Afobamu Biorę 0,50 mg tak rano tzn do południa , no i wieczorem jeśli też chwyta mnie lęk. Dzisiaj zażyłam rano około 10 i około 15 bo wychodziłam z domu na dłużej. Ostatnio jak miałam dłuższy wyjazd to rano wzięłam 0,75 mg i było ok wszystko przez dzień, a wieczorem tzn około 20 jak już mieliśmy wracać zaczęło mnie brać więc zażyłam jedną tabletkę 0,50 w trakcie jazdy powoli zelżało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria91, Co mamy ci poradzic, jak nie ma nic co by ci pomoglo tak od razu, jedynie afobam który masz, lub ewentualnie jakies benzo które dluzej dziala, moze klonazepam sobie zalatw i zjedz on dziala dlugo, nie jak alprazolam.

Potwierdzam, klonazepamu nie trzeba tak często brać jak alprazolamu, ale potencjał uzależniający ma na podobnym poziomie.

Doraźnie mogłabyś jeszcze spróbować hydroksyzyny, jeśli nie brałaś do tej pory. Są osoby, którym pomaga ... można brać różne dawki.

Inna sprawa, że wiele osób otępia i powoduje senność, ale nie u wszystkich. Mogłabyś spróbować, jak siedzisz w domu i nigdzie nie musisz wyjść, jakbyś się czuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiktoria91, w takim razie nic innego nie wymyślisz, jak wspierać się afobamem doraźnie. Ja bym chyba jednak spróbowała raczej brać o stałych porach stałe dawki, żeby jako tako uniknąć skakania stężenia i dotrwać do wizyty. Albo tak jak mówi Patryk i Arasha pozostaje Ci klon, na niektórych działa lepiej niż alpra.

 

-- 9 kwi 2015, o 20:48 --

 

Cholerka. Powiedzcie mi, czy uczucie, że się strasznie kocha życie, świat i ludzi jest na baclofenie normalne czy ja już fazuję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerka. Powiedzcie mi, czy uczucie, że się strasznie kocha życie, świat i ludzi jest na baclofenie normalne czy ja już fazuję?

 

za to kocham baclo za emocje :) to przez uwalnianie dopaminy , baclo jest zajebiste , rozpłakać się można ze wzruszenia ,empatia do ludzi i świata i pewność siebie , chodzisz po ulicy z bananem na pysku jak młody Bóg , gadasz non stop nawijasz jak pojebany i czerpiesz z tego radoche :)

 

baclo pozwala obrócić mega dół o 180 stopni . po baclo wylaże z domu i szukam kontaktu ze znajomymi ,bo ciesze się ze zwykłej rozmowy z kumplem.

 

jak bralem pierwszy raz baclo 100mg to bylem taki pewny siebie że jechałem samochodem pod prąd , czasem to niebezpieczne :) teraz już kontrioluje no i juz tak nie działa solidnie.

 

i mam 100 mysli na minute i musze nawijac i z kims gadać coś robić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, właśnie dokładnie jak piszesz, taki stan mi się włączył :D Gęba mi się nie zamyka, jak nie mam do kogo gadać to chociaż tel albo gg. Nerwica? Jaka nerwica? Fobia? Jaka fobia? Alpra? Po co mi alpra, ja jestem hero :P

Nie mogę usiedzieć w miejscu, robię 10 rzeczy jednocześnie. Zero zmęczenia. Nic mnie nie boli. Jest moc.

Niesamowita sprawa, bo normalnie godzinę po pobudce mam już wszystkiego dosyć i marzę tylko żeby wrócić do wyra.

A od kilku dni sama radość, świat jest coco jambo, ludzie fascynujący, a życie wcale nieskomplikowane :D

Ale jako że w przyrodzie nic nie ginie więc pytanko: kiedy i jak będę musiała za to zapłacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie coś.. jest ok np jedziecie gdzieś w dzień da się wytrzymać po takim np Afobamie bo to zażywam, ale jak przychodzi moment powrotu juz w nocy jest ciemno chwyta na omdlenie, lęki, wszystko zaczyna dretwieć zaczyna sie atak ostatnio tak mialam ale minelo w czasie jazdy. Ogólnie to czeka mnie ważna uroczystość i wiadomo że nie będe blisko domu by w razie czego wrócić szybko gdyby się coś działo więc tym bardziej mi sie wszystko nasili(do tego nocny powrót)... Co polecacie zażyć na tak silne lęki, ataki, omdlenia... już z tym sie wytrzymać nie da.. chce życ normalnie jak wszyscy ale to wszystko utrudnia. Czy jest coś mocno skutecznego w takich napadach jak mam? Zaczyna sie lękiem, jest odrealnienie, pózniej odretwienie kończyn się zaczyna , serce szybko bije, i najgorsze to już jak pisałam odlot od rzeczywistości, uczucie obcości własnego ciała jakby się wyszło z siebie i stanęło obok :( makabra ... tak to u mnie wygląda... Afobam biorę dzisiaj nawet miałam w miarę dobry dzień udało mi się wyjsć i to dość daleko (oczywiscie po leku) . Jednak proszę o porady jak stosować ten lek skoro u mnie to wszystko tak silnie i gwałtownie działa... Blokuje mnie w życiu to całe bagno przed normalnym funkcjonowaniem :(

Tak samo mnie lapalo i czasami jeszcze lapie ale nie pomagasz sobie jadac na samym afku bo powinnas dostac jakis antydepresiak plus afek doraznie niczym sie lek rozkreci. Nie mozesz przyspieszyc wizyty u lekarza?

Ja swoje ataki przeczekiwalam i coz jechalam dalej jak np lapalo mnie w autobusie wysiadalam szlam kawalek na nogach uspokoilam sie i znow wsiadalam .A bywalo ze mialam po kilka atakow paniki dziennie.Lekarstw nie biore bo nie moge jestem w malej grupce ludzi ktorzy po antydepresiakach zdychaja gorzej niz bez nich .Ale funkcjonuje w miare normalnie . Jest duzo lepiej jak bylo na poczatku , na terapii duzo sie nauczylam , i pracuje nad soba tez sporo.

Moze pomysl o terapii bo same prochy nic nie zalatwia , to zamiatanie klopotow pod dywan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×