Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, ja mam bardzo miękkie, ciągle płaskie. Ile można wiązać kitkę, beznadziejną w moim wieku? Mam okrągłą twarz, włosy na czubku przerzedzone z powodów hormonalnych, średnio długie, kolor ciemny. Nie mam kompletnie pomysłu na fryzurę, to naprawdę trudna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, No cóż tylko się z siebie pośmiac. Ja ostatnio usiłowałam samochód otworzyc pilotem do bramy, czy spakowałam do pracy okulary ale przeciwsłoneczne, chociaż mają zupełnie inny futerał... :hide:

 

Idę do wanny, bo jutro znów budzik młodego rozsadzi mi mózg o strasznej porze, a trzeba próbowac się wyspac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, oj zrobiłaś, nie umniejszaj swoich zasług, zdolności, wiedzy...skromność precz, bo przez nią jest nam trudniej w tym pewnym siebie świecie...

 

 

kosmostrada, pośmiałam się, jasne. Ale i denerwuje mnie to, że ja, taka drobiazgowa zazwyczaj, nie zauważyłam tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Trochę jeszcze czasu masz, zobaczysz, czy będziesz gotowa. Nic na siłę, ale też nie dac się zeżrec obawom. Stawiaj sobie to pytanie, kiedy mam się wyprowadzic i daj się mu uleżec, nawet zapisuj sobie je wieczorem w zeszyciku. Niech ten temat dojrzeje, a odpowiedź sama przyjdzie w odpowiednim czasie. Myślec, ale nie rozkminiac, żeby sobie za dużo filmów nie nakręcic. Mi się ten sposób sprawdza.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiaj sobie to pytanie, kiedy mam się wyprowadzic i daj się mu uleżec, nawet zapisuj sobie je wieczorem w zeszyciku.

Nie jest tak źle, bo mam dwa terminy do wyboru, o czym wspominałam.

 

Ale dalej mnie wkurza to, że to jest usuwanie potworów spod łóżka poprzez odpiłowanie nóg. Sytuacja się zmieni, a psychika ta sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

To i ja się melduję prosto z pracy. Siedzę samiuśka (tylko pies pod biurkiem), bo wszyscy gdzieś latają, nie mam się do kogo odezwać, cisza , czego nie lubię.

Też ponarzekam, pomimo porannego spaceru w słońcu, niestety energii nie mam, lęk męczy... Cały czas muszę się czymś zajmować, bo inaczej kaplica. No ale ile można jechać bez odpoczynku myślowego. :(

Jutro dzień wolny, a ja się nie cieszę, bo muszę coś wymyślić, zaplanować, bo dostanę qrficy.

 

platek rozy, Plateczkowa***** dzień zaczęty bez rozbiegu, ale zapowiada się dobrze, bo spotkanie towarzyskie w planie i się rozkręcisz. Myślę, że mogę śmiało życzyć Ci miłego dnia!

 

mirunia, Słonko***** ostatnio pod wieczór Ci napięcie schodziło, więc tylko przetrwaj i wieczorem odsapniesz i dojdziesz do siebie. Trzymam kciukasy mocno, żeby Ci się jak najszybciej samopoczucie poprawiło! Już niedługo masz wizytę, musimy być dobrej myśli, że coś potrafią te nasze doktory wykombinować. A może podświadomie bojasz się tego odstawienia i Ci mózg funduje atrakcje?

 

blah!, chociaż Ty się od rana uśmiechasz, dzielna kobitko! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pięknie na dworzu, nawet ciepło się zrobiło. A ptaki dają jak oszalałe...

Przeszłam się z psem po pracy, zaliczyłam rehabilitację (zbajerowałam trochę panią , żeby mi pojeździła urządzeniem tam gdzie mam napięcie w ramionach, a nie stricte po stawach).

Teraz już marzę o tym, żeby odsapnąc i mam nadzieję, że się uda trochę poluzowac.

 

mirunia, oj Kochana, niech ten spokój na trochę wróci, coby się zregenerowac. Body maxa łykam, jak nie mam z rana telepawy, może to energię podkręci...

 

blah!, W końcu coś jest na rzeczy z tym, jakiego avka wybieramy. Twój jest, jak nie z tego forum. Podejrzane... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :D No w końcu z jakiegoś powodu go wybrałaś... ;)

 

Muszę trochę się ze świąt odkilogramowac, właśnie podskubuję słonecznika, na kolację zrobię sobie jaglaną z gruszką i tyle. Chyba to nie jest zbyt wielkie wyzwanie, dostarczające tylko frustracji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×