Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, :papa: , no i nie było zdjęcia z przyjacielskiej randki! A czy ów chłopiec zdradzał jakieś oznaki podekscytowania? Przyspieszony puls, lekkie drżenie rąk, rozszerzone źrenica, subtelne łypanie okiem? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u mnie to po prostu jest tak, że męczy mnie sytuacja, gdzie chodzę po lekarzach i badaniach, i nadal nie wiadome jest co mi dolega :/. Jutro kolejne kłucie więc zobaczymy co wyniki pokażą.

 

-- 07 kwi 2015, 17:52 --

 

mirunia, Hola Amiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to fajnie, że na forum są kobiety w wieku produkcyjnym, biorące z życia garściami i oddychające pełną, wciąż naturalną piersią. Niech żyje 30+. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dawno mnie u pani doktor nie było :hide: dużo się wydarzyło przez ten czas, odstawiłam leki, co prawda wyszło tak niechcący /za długie terminy oczekiwania, a dzwoniłam się zarejestrować jak jeszcze miałam jedno opakowanie/, doszły nowe objawy, które nie wiadomo do czego przypiąć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no tylko sęk w tym, że przez durne baby w rejestracji tam ciężko się dostać tak o. Także nawet jak coś to i tak bym nie pędziła do swojej lekarki tylko prędzej poszła do kogoś innego, bo jak mam się użerać z rejestracją to od razu zdrowieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, a u mnie sasiadka byla i teraz odpisuje :) smacznego :) tez dzis jadlam:D

 

mirunia, Kochana no mnie tez ten artykul przejal ale wiem ze nie ejstem sama i wiem ze taki ped zycia nie sluzy nikomu :( tylko zdrowie nasze kuleje i to fizyczne i psychiczne tez:(

 

blah!, rozumiem Cie bo ja sie 9 miesiecy bujalam tak ze zawrotami glowy , nawet w szpitalu bylam i wyszlam z niczym a z trafilam na jednego madrego lekarza (prywatnie za spora kase bo juz uderzylam do najlepszego w Krakowie) i dopeoro ten mi powoedzial co i jak i ukierunkowal leczenie kregoslupa , dal rehabilitacje i dot ego zapisal na kolejne wizyty na fundusz.

Ale gdzies tam mam juz lęk przed zawrotami bo to zostalow formie traumy. Ale coz sie dziwic 9 miesiecy na karuzeli to konia by powalilo.

 

bonsai, taaak ja juz nie 1 mlodosci jestem :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurfa a ja juz pol roku ruszyc sie nie moge i pol biedy gdyby dalo sie po prostu na weekend do jakiejs ogolnej klinikii pojecjac, zeby hurtem wszystkie badania zrobic bo takiego mieisca w Polsce chyba nie ma. Tylko te terminy...czekanie kilma tygodni do specjalisty, zeby dopiero pokierowal jakie badania zrobic, po badaniach znowu kilka tygodni czekania na wizyte, zeby zerknal na wyniki...ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, uwierz, że ta przychodnia ma wyjątkowo durne zasady :? chodzę tam do psychiatry i na terapię. Jeśli chcę zmienić termin sesji bo mi nie pasuje i pójdę do rejestracji to oczywiście usłyszę 'nie, nie ma mowy', pójdę do T. i nie ma żadnego problemu, dopasuje mi inny dzień/godzinę bez pytania o powód.

Kiedyś wysadzę tą rejestrację tam w powietrze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goście poszli, aczkolwiek ostentacyjnie i znacząco zaczęłam sprzątac naczynia, bo już naprawdę padałam na nos. Już jestem wykąpana i czekam na przyzwoitą godzinę do położenia się ( bo przecież nie zalegnę teraz, bo o 12 -tej się obudzę i snuc się będę po chałupie do rana ...)

Mama dostała dla mnie w swojej bibliotece książkę Millerowej i może uda mi się poczytac.

 

platek rozy, Plateczkowa*****, jak dobrze, że chociaż Ty się dziś dobrze czujesz. Oby Cię tak jak najdłużej nosiło wysoko!

 

blah!, Nerwicy to można dostac od samego włóczenia się po lekarzach w polskich realiach. :bezradny: Ale już niedługo będziesz wiedziała na czym stoisz, więc jeszcze trochę cierpliwości!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Slonce bardzo mi przykro ze Was tak dzis sponiewieralo :( ja dzis z obolalym zebem chodze , jutro dzwonie do dentystki , bo dzis jej nie bylo wcale.

O a jaka ksiazke Millerowej bedziesz miala?

 

Ja na kolacje zrobilam muffiny z nadzieniem z sera fety oraz salatke z mixa salat , pomidora , ogora , ziarenek dyni i slonecznika i grzanek.

 

blah!, tyle dobrze ! Mam nadzieje ze Ci sei juz powyjasnia wszystko i skonczy sie ta niepewnosc z z e znanym wrogiem lepiej sie walczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×