Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

Dziś dzień na skraju. Poryczałam się nad sobą na terapii ( na którą ledwo dojechałam), że tak się fatalnie czuję i z tej bezsilności - bo nie wiadomo -syndrom odstawienny, czy nawrót. Nie spałam w nocy, a to kompletna tragedia. Ledwo się na nogach trzymam. Aż mi się nie chce o wszystkim pisac...

Mam dziś gości, ale moja siostrę, więc bez spinki, mam nadzieję, że wręcz to pomoże zając głowę.

Robię obiad, choc jeśc nie mogę. Byle coś robic i udawac przed sobą, że daję radę.

 

mirunia, Kochana*****. Czy to coś w powietrzu, bo mam to samo. Jakoś w pracy wytrwałam, bo musiałam. Dzięki Bogu specjalnie mózgu nie musiałam używac. Tulam Cię bardzo, jesteśmy sisters w odczuciach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana mam wrażenie, że mam wszystko. Dzisiaj w nocy zalewało mnie potem. A i teraz ledwo oddycham... A nowośc świeżynka to dzisiaj ból w szczęce, taki chwilami jakby mi ktoś prąd podłączał. :shock:

Jeszcze maila do doktora nie wysyłam, chcę zobaczyc jak będzie wyglądac dzisiejsza noc. Może to jakieś takie przełomy związane, tak jak mówisz, z przesileniem i wraz z pogodą uspokoją się? Tak staram się pocieszac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia, :******** tulam WAs Kochane. Mam nadzieje ze lepiej sie poczujecie.

ja dzis nawet ok , pobolewa mnie zab ten zaplombowany 2 tygodnie temu i chyba bede musiala jechac do dentystki jak nie przejdzie.

Wrocilam wlasnie z biblioteki , i z Biedry --- jest teraz festiwal zdrowej zywnosci.

 

Na terapii mam wrazenie ze sie zblizam troche do sedna moich lekow i depresji...Ale pracy przede mna mutlum , tyle ze chyba zaczynam rozumiec co mnie w ten stan wpedzilo.

http://polska.newsweek.pl/cholerny-lek-przed-zyciem,105621,1,1.html wklejam Wam artykul o tym ilu Polakow choruje na zaburzenia psychiczne....depresje , nerwice , fobie. Zatrwazajace to. Jednak tyle ze czlowiek ma swiadomosc jak to czyta ze nie jest sam i ze to choroba jak inne.

 

-- 07 kwi 2015, 17:46 --

 

tosia_j, acherontia-styx, :********Hey , hey.

 

acherontia-styx, wspolczuje migreny , ja ja miewam bardzoc zesto i znow bede miala w przyszlym tygodniu albo pod koniec tego bo @ sie zbliza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nic się nie stało ;). Chociaż mogłabym rzez, że właśnie w tym problem, że nic się nie dzieje konkretnego ;).

Aranjani, idź Ty niedobra nad morzem się szlaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej hej :)

Powiem Ci ze objedzona ale nieprzejedzona ;)

A Ty ?

 

blah!, sama se idź :lol: juz się nie szlajam bo w domu jestem :lol:

 

-- 07 kwi 2015, 18:31 --

 

bonsai, nogi... bo przypadkowo fala mnie dosięgła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×